Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Mediji, reklāma, mārketings

LTV1 ēterā atgriežas raidījums „Skats no malas”

Publicēts 2009-08-14 13:31:00

Samazināt palielināt tekstu

No 17. augusta LTV1 ēterā atkal atgriežas raidījums „Skats no malas” – Kārļa Streipa vadītais iknedēļas diskusiju raidījums par aktuālākajām tēmām sabiedrībā.

Divas pirmdienas pēc kārtas – 17. un 24. augustā – raidījums būs skatāms plkst. 19:00, bet no 31. augusta tas ēterā atgriezīsies ierastajā laikā – plkst. 19:30.

Jaunajā sezonā jau labi zināmajai ekspertu komandai piepulcēsies žurnāla „Klubs” galvenais redaktors Juris Šleiers. Viņu redzēsim jau 24. augusta raidījumā.

Atgādinām, ka ik nedēļu kopā ar raidījuma „Skats no malas” vadītāju Kārli Streipu studijā ir trīs no žurnālistiem-ekspertiem, kas pārstāv visdažādākos medijus: Sallija Benfelde, Vladimirs Čepurovs, Romāns Meļņiks, Alla Petropavlovska, Ieva Biķe, Sandris Metuzāls, Anita Daukšte (NRA galvenā redaktore), Ainārs Dimants (biznesa augstskolas „Turība” Sabiedrisko attiecību fakultātes Komunikācijas zinātņu katedras vadītājs), Aidis Tomsons (Latvijas Radio), Māris Antoņēvičs (laikraksts „Latvijas Avīze”), Askolds Rodins (laikraksts „Diena”), Ingus Bērziņš (portāls „Delfi”), Rita Ruduša (interneta portāls "Politika.lv”) un Aleksandra Gluhiha (laikraksts "Telegraf”).

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.Saistītās galerijas

Kārlis Streips Kārlis Streips
Kārlis Streips
Atslēgvārdi: Kārlis Streips; LTV;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv