Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Mediji, reklāma, mārketings

LTV1 ēterā būs jauns darba tēmai veltīts raidījums “8 stundas”

Publicēts 2009-06-30 09:07:52

Samazināt palielināt tekstu

29.06.2009

No 9. jūlija un turpmāk katru ceturtdienas vakaru pēc Nakts ziņām LTV1 ēterā būs skatāms jauns raidījumu cikls “8 stundas”. Tajā ietvertie oriģinālraidījumi stāstīs par šodien visai svarīgo darba tēmu, kas attiecas uz ikvienu cilvēku ekonomiski aktīvajā vecumā.

Ciklu “8 stundas” veidos SIA "Labvakar" radošā komanda - žurnāliste Krista Vāvere, režisore Daina Rašenbauma, videooperators Uvis Burjāns, montāža būs Mati Kustavus pārziņā, projektu vada Ieva Freiborne, bet galvenais producents ir Kārlis Karlsbergs. Raidījuma vadītājs - labi pazīstamais žurnālists Andris Rupais. Raidījums tapis sadarbībā ar Eiropas Savienību un Eiropas Sociālo fondu.

“Pašreizējā ekonomiskā situācija darbu padarījusi par vienu no svarīgākajām dzīves vērtībām. Paradoksāli, taču gadiem ilgi ik dienas dodoties uz darbu, mēs maz pārzinām savas tiesības darba attiecībās. To apliecina arī Valsts Darba Inspekcijas pieredze,” stāsta raidījuma radošā grupa, par vienu no galvenajiem cikla mērķiem izvirzot atraktīvā veidā, ar ekspertu komentāriem, bet vienkāršā, plašai publikai viegli uztveramā valodā informēt skatītājus par to, kas katram strādājošajam jāzina par tiesiskajām attiecībām darbā. Raidījums nepārprotami mudinās strādājošos apzināties savas tiesības.

Cikla pirmajā raidījumā ceturtdien, 9. jūlijā, plkst. 23:05 uzzināsim par darba devēja un darba ņēmēja juridiskajām attiecībām. “Ja cilvēkam nav darba, viņš piekritīs strādāt arī bez oficiāla līguma, taču šādas darba attiecības ir nedrošas gan darba ņēmējam, gan darba devējam. Lai sargātu vienādas konkurences nosacījumus, cīņā ar nelegālo nodarbinātību iesaistās uzņēmēji. Šoreiz - stāsts par to, kā savu vietu tirgū sargā apsardzes uzņēmumi,” pirmā raidījuma tēmu ieskicē tā veidotāji.

www.ltv1.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.Saistītās galerijas

LTV "8 stundas"


Atslēgvārdi: LTV;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv