Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Sports

LTV7 pārraidīs Pasaules kausu kamaniņu sportā un Pasaules čempionātu bobslejā

Publicēts 2008-02-14 09:18:12

Samazināt palielināt tekstu

13.02.2008

Šonedēļ LTV7 piedāvā aizraujošas tiešraides no divām pasaules līmeņa sporta sacensībām. No 14. februāra skatītāji varēs dzīvot līdzi Pasaules kausa izcīņai kamaniņu sportā, kas norisināsies tepat Latvijā, Siguldas trasē, bet no 16. februāra turēsim īkšķus par mūsu sportistiem Pasaules čempionātā bobslejā, kas notiks Vācijas pilsētā Altenbergā.

Jau rīt, 14. februārī, Siguldā tiek atklāta Pasaules kausa izcīņa kamaniņu sportā. Ar LTV7 tiešraižu starpniecību Siguldas trasē ik dienu viesosimies četras reizes, lai sekotu līdzi visas pasaules labāko sportistu sacensībām. "Mūsu slavenību numur viens šajā sporta veidā - Mārtiņu Rubeni – redzēsim gan 15. februārī, gan 17. februārī. Viņa galvenie konkurenti pašmāju trasē - itālietis Armīns Cēgelers un krievs Alberts Demčenko. Tomēr lielas cerības liekam arī uz daiļā dzimuma pārstāvēm - Annu Orlovu un Maiju Tīrumu, kas sacentīsies ar pasaules labākajām kamaniņu braucējām. Savās mājās mūsu sportistēm ir pa spēkam pat kāpt uz goda pjedestāla," uzskata šo translāciju komentētājs, LTV pieredzējušais sporta žurnālists Māris Rīmenis.

Savukārt Pasaules čempionāts bobslejā risināsies no 16. februāra un turpināsies arī nākamajā nedēļā. "Šogad izcilus panākumu guvusī Jāņa Miņina ekipāža startēs svētdien, 17. februārī, ceturtajā braucienā divnieku ekipāžām. Favorīti noteikti ir mājinieki vācieši, taču arī mūsu ekipāžai būtu jācenšas iekļūt labāko sešiniekā," stāsta Māris Rīmenis. Ar Jāņa Miņina ekipāžas braucienu sastapsimies arī 23. un 24. februārī.

Der zināt, ka tiešraides no Pasaules kausa kamaniņu sportā komentēs pazīstamā Latvijas kamaniņu braucēja Iluta Gaile tandēmā ar Māri Rīmeni (14. un 15. februārī) un Juri Valdovski (16. un 17. februārī).

Savukārt tiešraidēs no Pasaules čempionāta bobslejā 16. un 17. februārī aizkadra balss būs tikpat slavenais Latvijas bobslejists Zintis Ekmanis, kas sacensības komentēs tandēmā ar Māri Rīmeni.

Plašāk par gaidāmajām tiešraidēm – LTV7 mājas lapā: www.ltv7.lv, kā arī www.ltvsports.lv.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: LTV; Bobslejs; Kamaniņas;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv