Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Mediji, reklāma, mārketings

LTV7 pilnā apjomā pārraidīs Vankūveras olimpiskās spēles

Publicēts 2009-11-09 19:28:49

Samazināt palielināt tekstu

05.11.2009

Neraugoties uz smago ekonomisko situāciju, Latvijas Televīzija pilnā apjomā pārraidīs Vankūveras olimpisko spēļu translācijas un tas notiks, pateicoties translāciju ģenerālsponsoru Latvijas Mobilā Telefona un Nordea bankas atbalstam.

Plānots, ka olimpisko spēļu atspoguļošana LTV7 tiks realizēta 24 stundu režīmā. Tā kā lielākā daļa sacensību notiks laikā, kad Latvijā ir nakts, visas svarīgākās sacensības tika parādītas atkārtojumā dienas gaitā. Galvenā uzmanība, protams, būs pievērsta sporta veidiem, kas visvairāk interesē televīzijas skatītājus Latvijā - hokejam, bobslejam, skeletonam, kamaniņu sportam un biatlonam.

Papildus minētājām translācijām,  no rīta un vakarā būs regulāri Olimpisko ziņu raidījumi, kā arī Olimpiskā studijas programma, kas īpašu ievērību izpelnījās jau Pekinas olimpisko spēļu laikā.

Olimpisko spēļu atklāšanas un noslēguma ceremonijas, kā arī speciālie Olimpisko ziņu raidījumi paralēli būs skatāmi arī LTV1.

Šobrīd tiek veikts intensīvs darbs, lai Vankūveras translācijas tiešraides režīmā pirmo reizi varētu tikt pārraidītas arī internetā.

www.ltv7.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: LTV;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv