Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Mediji, reklāma, mārketings

LTV7 sāk kriminālraidījumu ciklu "Ēnas zona"

Publicēts 2008-02-22 09:54:54

Samazināt palielināt tekstu

21.02.2008

No 25. februāra un turpmāk katru pirmdienu plkst. 21:50 LTV7 ēterā būs skatāms jauns raidījumu cikls "Ēnas zona". Ar tā palīdzību skatītājiem būs ekskluzīva iespēja ielūkoties krimināllietu izmeklēšanas aizkulisēs un policijas darbā.

"Ēnas zonas" raidījumos tiks rekonstruēti kriminālnoziegumi – slepkavības, laupīšanas, sazvērestības un citi reāli un patiesi stāsti. Skatītājam tas nozīmēs spraigu sekošanu notikumiem, kopā ar pieredzējušiem izmeklētājiem šķetinot varbūtējās versijas, mēģinot atminēt, kurš un kādēļ noziegumu pastrādājis.

Raidījumu vadīs Dailes teātra aktieris, grupas "Ilga" dalībnieks Gundars Silakaktiņš. Viņš ir viens no tiem četriem ekstrēmistiem, kuri pērn devās ekspedīcijā aiz Polārā loka, tāpēc ekstrēms dzīvesveids nav viņam svešs. Kā atzīst aktieris, viņš labi sadzīvo ar visām savām dzīves lomām un tās viņu tikai bagātina, paplašinot redzesloku un spēju orientēties visdažādākajās dzīves situācijās.

Pirmās divas "Ēnas zonas" sērijas stāstīs par kādu Rīgas maniaku. Raidījumi atskatīsies uz baisajiem notikumiem Rīgā, kad 1997. gada decembra nogalē tika nogalināti vairāki cilvēki. Nezināmā slepkavas rokrakstā saskatāmas biedējošas paralēles ar rituālām slepkavībām. Kurš īsti bija Rīgas maniaks, kā ritēja šīs lietas izmeklēšana un kādi sarežģījumi radās policijai?

Gundars Silakatiņš atbildes uz šiem jautājumiem jau zina, taču skatītājiem intriga saglabāsies līdz katras sērijas beigām…

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: LTV;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv