Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bizness

Maskavā atklāta Latvijas vēstniecības organizētā izstāde "Ražots Latvijā"

Publicēts 2007-04-26 17:21:25

Samazināt palielināt tekstu

Šodien, 26.aprīlī, Maskavā tika atklāta Latvijas vēstniecības Krievijā organizētā izstāde "Ražots Latvijā".

Atklājot izstādi, Latvijas vēstnieks Krievijā Andris Teikmanis augstu novērtēja izstādes nozīmi un aicināja attīstīt to kā labu tradīciju. Vēstnieks uzsvēra, ka aizvadītajā gadā par 27% pieaudzis Latvijas un Krievijas ārējās tirdzniecības apjoms. Tas noticis, pateicoties abu valstu uzņēmēju sadarbības aktivizācijai, ko veicina arī šādas izstādes.

Savukārt Maskavas valdības ministrs, Patērētāju tirgus un pakalpojumu departamenta direktors Vladimirs Mališkovs aicināja nepalikt pie jau attīstītajām sadarbības formām, bet meklēt jaunas. Ministrs uzsvēra, ka tam ir visi priekšnoteikumi, ņemot vērā starpvalstu attiecību uzlabošanos.

Izstādē pārstāvēti Latvijas uzņēmumi, kas strādā metāla pārstrādē un mašīnbūvē, keramikas, trikotāžas un mēbeļu ražošanas, IT, elektronisko sakaru, telekomunikāciju, pasažieru pārvadājumu un nekustamā īpašuma jomās.

Izstādes mērķis ir ne tikai iepazīstināt maskaviešus un pilsētas viesus ar daudzveidīgo Latvijas produkciju un pakalpojumiem, bet arī sekmēt biznesa kontaktus un sadarbību starp Latvijas un Krievijas uzņēmējiem, ieinteresēt ar Latvijas piedāvājumu Krievijas biznesa partnerus. Izstāde būs atvērta arī rīt, 27. aprīlī.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv