Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

mc2 preses pārstāvjus ielūdz uz franču brokastīm

Publicēts 2007-04-18 11:31:34

Samazināt palielināt tekstu

Šī gada 19. aprīlī, plkst. 10:00 Interjera un delikatešu centra mc2 restorānā "Gastronome" notiks preses brokastis, kas veltītas festivāla "Francijas pavasaris" un "Starptautiskā baleta festivāla" ietvaros notiekošās modernās dejas izrādei "On Danse".

Māksliniekiem no Francijas restorāna "Gastronome" šefpavārs servēs īstas franču brokastis, lai "On Danse" dalībnieki justos tik labi kā mājās. Laipni aicinām Jūs pievienoties un ceturtdienas rītu pavadīt īsteni franciskā noskaņā, baudot franču virtuvi un sarunas ar māksliniekiem!

Preses brokastīs piedalīsies "On Danse" horeogrāfe Domenika Ervjē un uzveduma dejotāji.

Hosē Montalvo un Domenikas Ervjē jaunākais darbs ir 18. gadsimta franču galma komponista Žana Filipa Ramo operas "Svētceļnieki" (Les Paladins) horeogrāfisks jaunuzvedums, kurā ar baroka mūzikas, ekstravagantu video projekciju un izcilu dejotāju, kas pārvalda dažādus dejas virzienus, palīdzību skatītāji tiek ierauti citā -sirreālā un pozitīvā pasaulē, kur brīžiem grūti izšķirt realitāti un video projekciju.

"On Danse" ir zobgalīgs skatījums uz Francijas galma krāšņajām operām, kurā baroka tēlainības krāšņums ir sajaukts ar mūsdienu skatuves elementiem.

Interjera un delikatešu centrs mc² ir "On Danse" koncertu Latvijā atbalstītājs.

www.mc2.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: mc²; Francijas pavasaris;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv