Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Mediji, reklāma, mārketings

Mediju aģentūra Inspired starptautiskā konkursā izraudzīta par Tele2 tīkla aģentūru Latvijā un Lietuvā 2010.gadā

Publicēts 2010-02-24 15:30:33

Samazināt palielināt tekstu

22.02.2010

Pagājušā gada nogalē Tele2 Grupa, sadarbībā ar starptautisku auditoru Accenture, izraudzījusies mediju aģentūras visās valstīs, kur darbojas Tele2, t.sk. arī Baltijā. Uzņēmums par konkursa uzvarētāju Latvijā un Lietuvā pasludināja Baltijas tīkla aģentūru Inspired, kas nodrošinās mediju plānošanas, analīzes un mediju pirkšanas pakalpojumus 2010. gadā.

Mediju aģentūra Inspired ar Tele2 Latvijā strādā kopš 2006. gada. Sadarbības laikā mediju aģentūra Inspired ir nodrošinājusi ne tikai Tele2 stratēģisko un taktisko mediju plānošanu, mediju pirkšanu un analīzi, bet arī realizējusi daudzus nestandarta mediju risinājumus un projektus, no kuriem par veiksmīgākajiem uzskatāmi Zelta Zivtiņas tunelis, Zelta Zivtiņas personalizētais ziemassvētku sveiciens portālā draugiem.lv, tarifu plāna Meteorīts pieteikšanas kampaņa.

Pēc Tele2 Eiropas reģiona mediju vadītāja Martin Sundberg teiktā konkurence mediju aģentūru konkursā bija ļoti sīva, jo aģentūru uzrādītais sniegums bija līdzvērtīgs gan no mediju stratēģijas, gan cenu viedokļa. „Inspired par saviem mediju partneriem Latvijā un Lietuvā izvēlējāmies pateicoties tieši radošumam un aizrautībai, ar kādu aģentūra līdz šim strādāja ar Tele2,” norāda Martin Sundberg.

Inspired vadītājs Kārlis Gedrovics: „Uzvara starptautiskajā konkursā neatkarīgu auditoru uzraudzībā ir kārtējais apliecinājums tam, ka mūsu dinamiskā un stratēģiski orientētā komanda spēj veiksmīgi startēt starptautiskā līmenī un konkurencē ar lielo tīklu aģentūrām uzrādīt lielisku sniegumu. Īpaši priecājamies par mūsu Lietuvas kolēģiem, kuriem šis būs pirmais sadarbības gads ar Tele2.”

Par mediju aģentūru Inspired:

Mediju aģentūra Inspired Latvijā darbojas kopš 2005. gada un ir kļuvusi par vienu no vadošajām mediju aģentūrām Baltijā. Aģentūra piedāvā mediju reklāmas stratēģiju izstrādi, mediju reklāmas pirkšanu, mediju reklāmas plānošanu, digitālo mediju risinājumu stratēģisko izstrādi un realizāciju un citus pakalpojumus. Inspired Latvijā strādā ar tādiem zīmoliem kā airBaltic, M?DARA Cosmetics, Hesburger, Microsoft un citiem.

Aizvadītā gada nogalē Inspired kļuva par oficiālo globālā mediju aģentūru tīkla Universal McCann pārstāvi Baltijas reģionā.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Inspired;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv