Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bizness

Nedēļas nogalē Valmierā norisināsies Biznesa dienas "Vidzeme 2007"

Publicēts 2007-04-11 15:29:01

Samazināt palielināt tekstu

Šīs nedēļas nogalē, 13.-14.aprīlī, Valmierā Vidzemes Olimpiskajā centrā notiks reģionālā izstāde – Biznesa dienas "Vidzeme 2007". Šīs būs jau 10. Biznesa dienas, tāpēc izstādes organizatori, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Valmieras nodaļa sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību, sagatavojuši īpašu pasākuma programmu - daudz plašāku un dinamiskāku. Līdztekus uzņēmēju stendiem tiks piedāvāta plaša kultūras programma, kā arī citas izklaides iespējas.

Izstāde tās dalībniekiem ir laba iespēja popularizēt sevi, īpaši jauniem uzņēmējiem, iepazīstināt ar jauniem produktiem un pakalpojumiem un dibināt jaunus kontaktus. Savukārt lielajiem uzņēmējiem, kas darbojas Eiropas un pasaules mērogā, izstāde sniedz priekšstatu par Valmieras un reģiona attīstību. Savukārt apmeklētājiem tā ir iespēju uzzināt par dažādiem jauninājumiem, iegūt informāciju, izmēģināt tos, kā arī pavadīt brīvo laiku.

Biznesa dienu "Vidzeme 2007" dalībnieki būs Valmieras un Vidzemes reģiona uzņēmumi, kā arī profesionālās un augstākās izglītības iestādes. Piedalīsies arī uzņēmēji un pašvaldības no Valmieras sadraudzības pilsētām. Dalību apstiprinājuši Vīlandes (Igaunija), Solnas (Zviedrijā), Zdunska Vola (Polijā), Halles pilsētas un Gīterslo apgabala (Vācijā) pārstāvji, kas būs sarūpējuši vairākus stendus ar informāciju par pašvaldību, tūrismu un uzņēmējdarbību.

Biznesa dienas "Vidzeme 2007" atklās 13.aprīlī plkst. 11.00 ar uzrunām un koncertu, kurā dziedās Valmieras Mūzikas skolas bērnu kora vokālā grupa. Pēc tam interesenti varēs vērot "Valpro Corp" un & VUGD Valmieras brigādes paraugdemonstrējumus. 13.30 apmeklētājus priecēs bigbends "Valmieras puikas", bet izstādes noslēgumā – vokālais ansamblis "Pārgaujas lakstīgalas". Izstāde pirmajā dienā varēs apmeklēt līdz plkst. 18.00.

Savukārt sestdien, 14.aprīlī izstādi varēs apmeklēt jau no plkst. 9.00. Arī šajā dienā paredzēta kultūras un izklaides programma, kurā uzstāsies Liene Šomase, bet pēcpusdien -Rūjienas mūzikas skolas kora klases audzēkņi.

Abas izstādes dienas darbosies amatnieku tirdziņš, bērnu laukums (zīmēšana, atrakcijas) un tiks organizēti konkursi un loterijas. Varēs izmēģināt un iegādāties jaunākās automašīnas.

Piektdien un sestdien kursēs papildus sabiedriskā transporta autobusi, kas piestās pie viesnīcas "Naktsmājas". Uz izstādi ar sabiedrisko transportu būs iespējams nokļūt no veikala "Agroserviss", no Stacijas un Brīvības ielas, Valmiermuižas un slimnīcas.

Ieeja uz Biznesa dienām "Vidzeme 2007" ir Ls 0,50, pensionāriem, cilvēkiem ar invaliditāti un skolēnu grupām – bez maksas.

Jāpiebilst, ka Biznesa dienu "Vidzeme 2007" laikā Eiropas Savienības INTERREG IIIB kaimiņattiecību programmas INTERREG III Ziemeļu prioritātes projekta Nr. NIII-077 "Tirdzniecības un rūpniecības kameru un attīstību aģentūru sadarbība biznesa attīstības veicināšanai pierobežas reģionos/Pārrobežu biznesa sadarbība" ietvaros Valmierā norisināsies Latvijas un Krievijas tirdzniecības misija. Tās laikā abu valstu uzņēmēji apspriedīs uzņēmējdarbības veicināšanu abās valstīs, uzmanību pievēršot galvenokārt uzņēmējdarbības videi, muitas jautājumiem, finansēm un nodokļiem. Lai piedalītos seminārā Valmierā šajās dienās uzturēsies Pleskavas apgabala Krievijā delegācija vairāk nekā 50 cilvēku sastāvā. Vietējiem uzņēmējiem šī būs lieliska iespēja veidot kontaktus partneru meklēšanas forumā jeb kontaktu biržā un prezentēt savu produkciju. Bet 13.aprīlī, plkst. 12.30 Vidzemes Olimpiskajā centrā plānota uzņēmēju prese konference.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Valmiera; Biznesa dienas;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv