Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Mediji, reklāma, mārketings

"Neprāta cenai" – 300. sērija!

Publicēts 2008-04-17 09:44:55

Samazināt palielināt tekstu

16.04.2008

Ceturtdien, 17. aprīlī LTV1 ēterā varēs noskatīties televīzijas seriāla "Neprāta cena" 300. sēriju. Seriāla veidotāji, gandarīti par skatītāju atzinību, to iecerējuši atzīmēt ar īpašu sveicienu, ko varēs noskatīties pirms jubilejas sērijas demonstrēšanas.

Šoreiz apsveikums būs gan ne no aktieru puses, bet no tiem, kas ikdienā iegulda ļoti lielu darbu seriāla tapšanā un veidošanā, bet paliek "aiz kadra". "Ar šo sveicienu mēs vēlamies patiekties saviem skatītājiem par uzticību, mīlestību un atbalstu, ko viņi sniedz mums ikdienā, seriāla tapšanas gaitā," saka LTV projektu vadītāja Baiba Saleniece.

Lai arī pašu apsveikumu varēs noskatīties tikai ceturtdienas vakarā, jau šobrīd LTV1 ēterā skatītājus priecē apsveikumi no aktieriem, kas papildināti ar "aizkadru" materiāliem – jokiem, paklupšanām, tekstu aizmiršanām un citiem kurioziem filmēšanas laukumā.

Baiba Saleniece norādīja, ka pati 300.sērija no scenārija viedokļa nebūšot nekāda priecīgā, taču interesanta gan. Beidzot notiks seriāla labāko draugu vai arī lielāko ienaidnieku Leona un Vadima sen gaidītā tikšanās.

Pēdējo triju gadu laikā 300 "Neprāta cenas" sērijas LTV1 ēterā varēja vērot 7800 minūtes. Lai ierakstītu šīs 300 sērijas, tika patērētas 340 dienas un 3100 stundas. Kopā pie seriāla tapšanas darbojušies 140 cilvēki (aktieri, scenāristi, operatori, skaņu režisori, u.c.).

"Neprāta cenas" 1.sērija ēterā tika demonstrēta jau 2006.gada 9.oktobrī. Līdz 2008.g. 9.aprīlim kopējā seriāla sasniegtā auditorija (no visiem Latvijas iedzīvotājiem, kas vecāki par četriem gadiem) ir 1 416 400 cilvēku.

Nupat arī noslēgusies skatītāju aptauja LTV mājas lapā, kur "Neprāta cena" ieguvusi divas balvas – "Gada veiksme" un "Gada raidījums".

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: LTV;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv