Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Mežsaimniecība

No 14.aprīļa pieņems projektu pieteikumus valsts un ES atbalstam meža ugunsdrošības profilaktiskajiem pasākumiem

Publicēts 2009-04-10 16:48:09

Samazināt palielināt tekstu

09.04.2009

No šā gada 14.aprīļa līdz 14.maijam valsts pārvaldes iestādes - Valsts meža dienests (VMD), nacionālie dabas parki un citas - Lauku atbalsta dienestā (LAD) varēs  iesniegt projektu iesniegumus valsts un Eiropas Savienības (ES) atbalsta saņemšanai Lauku attīstības programmas 2007.–2013.gadam pasākuma „Mežsaimniecības ražošanas potenciāla atjaunošana un preventīvu pasākumu ieviešana” aktivitātes "Meža ugunsdrošības profilaktisko pasākumu ieviešana" pirmajā kārtā.

Projektu pieteikumi gatavojami saskaņā ar Ministru kabineta (MK) 2008.gada 21.aprīļa noteikumiem Nr.298 „Kārtība, kādā piešķir valsts un Eiropas Savienības atbalstu atklātu projektu iesniegumu konkursu veidā lauku un zivsaimniecības attīstībai” un Ministru kabineta 2009.gada 24.februāra noteikumiem Nr.177 „Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtība pasākuma „Mežsaimniecības ražošanas potenciāla atjaunošana un preventīvu pasākumu ieviešana” aktivitātē „Meža ugunsdrošības profilaktisko pasākumu ieviešana””.

Pasākuma pirmās kārtas pieejamais publiskais finansējums noteikts 650 000 latu apjomā. Aktivitātē atbalstu piešķirs meža apsardzības infrastruktūras ierīkošanai, preventīvu ugunsdrošības mežsaimniecisku pasākumu īstenošanai, uguns novērošanas torņu būvniecībai un rekonstrukcijai, kā arī sakaru un novērošanas iekārtu tīkla izveidošanai un pilnveidošanai.

Vairāk informācijas par šiem pasākumiem un atbilstošajiem normatīvajiem aktiem var atrast ZM interneta mājas lapas www.zm.gov.lv un LAD interneta mājas lapas www.lad.gov.lv sadaļā par Eiropas Savienības atbalstu.

www.zm.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv