Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Mediji, reklāma, mārketings

No šodienas LTV1 ēterā būs analītiskais raidījums "Jauna nedēļa"

Publicēts 2008-02-19 09:54:38

Samazināt palielināt tekstu

18.02.2008

Latvijas televīzijas 1. kanālā (LTV1) no šodienas un turpmāk katru pirmdienu plkst. 19:00 tiešraidē būs skatāms jauns analītisks raidījums "Jauna nedēļa". Raidījuma nosaukums vienlaikus simbolizē gan jaunu raidījuma koncepciju, gan faktu, ka pārraide ēterā būs pirmdienās, kas ir jaunas nedēļas sākums.

Atšķirībā no citiem raidījumiem, kas pievēršas nedēļas notikumu apskatam, "Jaunā nedēļa" ielūkosies nākotnē, analizējot notikumus, kas vēl tikai gaidāmi. Šāds skatījums ikvienam ļaus sekot līdzi šo notikumu attīstības procesam, jau no cita aspekta uzlūkojot to atspoguļojumu publiskajā telpā.

Raidījumā paredzēts arī īsumā akcentēt dažus būtiskākos aizvadītās nedēļas notikumus, veidojot kopsavilkumu svarīgākajiem notikumiem politikā, ekonomikā un citās sabiedrībai nozīmīgās jomās, kā arī analizēt aizvadītās nedēļas negatīvāko notikumu.

Raidījumu "Jauna nedēļa" vadīs žurnālists Egils Zariņš. Kopā ar viņu radošajā komandā vēl darbosies pieredzējušais starptautisko notikumu analītiķis Āris Jansons un redaktore Ilze Jakovļeva. Raidījums top, Latvijas televīzijai sadarbojoties ar SIA "S.A.F. pakalpojumi".

LTV1 direktore Baiba Šmite uzsver, ka raidījums "Jauna nedēļa" tiek sagatavots pēc Latvijas televīzijā izstrādāta un praksē pārbaudīta sadarbības modeļa, kas jau veiksmīgi tiek realizēts raidījuma "Kas notiek Latvijā?" ietvaros.

"Par vienu no projekta svarīgākajiem jauninājumiem uzskatām to, ka runāsim ne tikai par Latviju. Apmēram puse no raidījuma laika būs veltīta ārpolitikai, kas tiks analizēta ar skatu uz gaidāmo. Mūsuprāt, ārpolitikas notikumu analīze līdz šim lielākoties atradusies ārpus Latvijas televīziju interešu loka, kas mūsdienu informācijas un globalizācijas apstākļos ir nepiedodami," uzskata Egils Zariņš.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: LTV;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv