Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

NRTP tiksies ar LTV vadību

Publicēts 2008-04-09 17:38:13

Samazināt palielināt tekstu

Ceturtdien, 10. aprīlī Nacionālā Radio un televīzijas padome (NRTP) dosies uz Latvijas televīziju, lai tiktos ar tās valdi un pārrunātu jautājumus, kas saistīti ar televīzijas attīstības plāniem.

LTV savu stratēģiju saista ar iespēju raidīt internetā, kur 24 stundas diennaktī ikvienam būs pieejamas operatīvas ziņas, kā arī citu audiovizuālo darbu arhīvs. "Tikšanās laikā ar Padomi pastāstīsim par mūsu attīstības redzējumu saistībā ar LTV kā integrētu, saimnieciski efektīvu un saturiski spēcīgu sabiedrisko elektronisko mediju", saka LTV ģenerāldirektors Edgars Kots. Viņš arī norādīja, ka pirmais solis šāda medija izveidē būs jauns Ziņu dienesta portāls, ko LTV plāno radīt šī gada laikā.

Tikšanās laikā NRTP kā LTV valsts kapitāla daļu turētāja uzklausīs televīzijas finansu analīzes radītājus, budžeta plānošanas metodiku un principus, kā arī saņems ziņojumu par LTV1 un LTV7 pirmā pusgada prioritātēm. Nacionālā radio un televīzijas padome ir apstiprinājusi Latvijas televīzijas (LTV) sagatavotās un iesniegtās nacionālā pasūtījuma prioritātes 2008. gadam. Latvijas televīzijas 1. kanāls (LTV1) 2008. gada prioritātēs iekļāvis žurnālistikas, jo īpaši - analītisko raidījumu attīstību. Īpašu un daudzpusīgu programmu LTV1 šogad veltīs arī Latvijas valsts 90. gadskārtai. Savukārt Latvijas televīzijas 7. kanāla (LTV7) nacionālā pasūtījuma prioritātes 2008. gadā ir augsta ranga sporta spēļu tiešraides: Olimpiskās spēles, kas augustā risināsies Pekinā, pasaules un Eiropas čempionāti ar Latvijas sporta spēļu komandu piedalīšanos u.c.

Bez augstāk skatāmajiem jautājumiem NRTP vēlas iepazīties ar LTV attīstības koncepcijas vadlīnijām. "Skaidra, atbildīga un prognozējama LTV attīstības koncepcija šobrīd ir aktuālāka kā jebkad. Pienācis pēdējais laiks noteikt ne tikai LTV juridisko statusu, bet arī televīzijas redzējumu, darbībai interneta vidē, pārejot no analogās uz ciparu tv. Kā arī citus būtiskus jautājumus, kuri ir svarīgi aunā Radio un TV likuma izstrādes kontekstā." Tā gaidāmo tikšanos komentē NRTP priekšsēdētājs Ā. Kleckins

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Edgars Kots; LTV; NRTP;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv