Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Izglītība

Openflame vieno studentus no dažādām Latvijas augstskolām

Publicēts 2008-04-23 21:27:57

Samazināt palielināt tekstu

21. aprīlī Latvijas Universitātes Ekonomikas un Vadības telpās norisinājās pirmais Openflame semināru cikla pasākums par uzņēmējdarbību, kurā piedalījās vairāk kā 50 dalībnieki no dažādām Latvijas augstskolām.

Uzņēmējdarbībai veltītais Openflame semināru cikls šoreiz tika veltīts tādām tēmām kā finanses un mārketings. Semināru, kas notika angļu valodā, organizēja starptautiskā studentu organizācija AIESEC sadarbībā ar Unilever. Tajā piedalījās Unilever Baltic prezidents Jurky Karlsson, finanšu direktors Michael Krygier, Unilever pārstāves - Jevgēnija Glazunova un Ieva Darvina un vairāk kā 50 studentu no LU, RTU, Rīgas Ekonomikas augstskolas, RSEBAA un citām augstskolām.

Studenti pasākuma laikā iepazinās ar uzņēmuma Unilever darbību, tā piedāvātajiem produktiem, uzņēmuma darbības teorētiskajiem aspektiem, savukārt grupu darbos simulāciju veidā tika rasti risinājumi problēmām, ar ko ikdienā sastopas uzņēmums. Dalībniekiem bija iespēja satikt Unilever pārstāvjus neformālā gaisotnē un uzdot interesējošus jautājumus paneļdiskusijas laikā. Evita no RTU atzina, ka finansu lekcija bijusi ļoti interesanta, jo tā likusi paskatīties uz uzņēmuma finansēm no cita skatu punkta, nekā to māca universitātēs, savukārt Artūrs no LU šo semināru novērtēja kā iespēju gūt jaunus kontaktus, jo seminārs vieno aktīvus jauniešus no dažādām augstskolām un veicina dialogu ar uzņēmējiem.

AIESEC Latvija arī turpmāk plāno organizēt Openflame semināru ciklu jauniešiem, kas vēlas attīstīt sevī līdera prasmes, paplašināt savas zināšanas un iemaņas aktuālās uzņēmējdarbības sfērās.

AIESEC ir dibināta 1948. gadā un pārstāvēta 1100 universitātēs, 100 valstīs visā pasaulē. Tā jau 15 gadus darbojas Rīgā ar pārstāvniecībām Valmierā un Ventspilī, un ir internacionāla platforma jauniem cilvēkiem, lai atklātu un attīstītu savu potenciālu, veidojot pozitīvu ietekmi sabiedrībā.

Papildus informācija - www.aiesec.lv/Openflame vai sūtot uz e-pastu [email protected]

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: AIESEC; Openflame;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv