Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pašvaldības

Par ielu apgaismojumu Valmierā vasaras sezonā

Publicēts 2009-07-30 13:42:54

Samazināt palielināt tekstu

29.07.2009

Arī vasaras sezonā Valmieras turpina ekonomēt līdzekļus, samazinot ielu apgaismojumu. Vakara stundās pilsēta tiek izgaismota no pl.23:00, bet apmēram plkst.2:45 laternas tiek izslēgtas.

Ielu apgaismojuma tīklu Valmierā apsaimnieko SIA „Vidzemes energoceltnieks”. Uzņēmuma pārstāvis informēja, ka laternu izslēgšana naktī tiek regulēta atbilstoši laika apstākļiem. Tuvojoties rudenim tās tiks ieslēgtas agrāk un izslēgtas vēlāk. Pilsētas apgaismojuma elementos joprojām deg tikai katra otrā lampa un ir ielas, kur apgaismojums tiek pilnībā izslēgts.

Ņemot vērā ierobežotos finanšu resursus, ielu un iekšpagalmu apgaismojuma režīms Valmieras pilsētā mainīts no šā gada februāra. Šajā gadā Valmieras pašvaldības budžetā ielu apgaismojumam plānoti 100 000 lati, pērn šim nolūkam iztērēti gandrīz 140 000.

Jāpiebilst, ka taupības nolūkā arī Siguldas novadā ielas apgaismojums tiek ieslēgts no plkst. 22:30 līdz 2:00. Savukārt Jēkabpilī pilsētas ielas netiek apgaismotas visu diennakti. Līdzekļu taupīšanas ielu apgaismojums diennakts tumšajā laikā samazināts arī Alūksnes, Cēsu u.c. pilsētu ielās.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Valmiera;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv