Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pašvaldības

Pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā 6 mēnešos vērsušies 7047 interesenti

Publicēts 2009-07-09 13:23:57

Samazināt palielināt tekstu

08.07.2009

Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju apkalpošanas centrā (APC) šā gada sešos mēnešos vērsušies 7047 iedzīvotāji, no tiem lielākā daļa- 4440 personīgi, bet 2607 atbildes skaidrojuši telefoniski.

Centra apmeklētāju skaits šajā gadā ir nemainīgs- pašvaldībā ik mēnesi vēršas vairāk nekā tūkstotis apmeklētāju.

Visvairāk iedzīvotāji interesējušies par dzīvesvietas deklarēšanu, finanšu jautājumiem, saimniecisko darbību, sociālo palīdzību, iepirkumiem un pirmsskolas izglītības iestāžu rindu, kā arī taujājuši pašvaldības speciālistu kontaktinformāciju, par u.c.

Apmeklētāju pieņemšanas centrs Valmieras pilsētas pašvaldībā izveidots 2007.gada pavasarī. Līdz ar tā darbības sākšanu pašvaldība ieviesusi jaunu pieeju apmeklētāju apkalpošanā. 2008.gadā Valmieras pilsētas pašvaldība par APC darbību saņēma Efektīvas pārvaldības gada balvu.

APC pieejamo pakalpojumu apjoms veidots tā, lai pašvaldības apmeklētājiem pēc iespējas atvieglotu un samazinātu laika patēriņu kāda jautājuma risināšanai. Piemēram, izveidotas gatavas iesniegumu veidlapas, lai saņemtu nekustamā īpašuma nodokļa atlaides, pieteiktu bērnu pirmsskolas izglītības iestāžu rindā un mācībām pirmajā klasē u.c. Veidlapas pieejamas arī elektroniski Valmieras portālā www.valmiera.lv. Tāpat APC speciālistes atbild uz neskaidriem jautājumiem, konsultē un nepieciešamības gadījumā palīdz uzrakstīt un noformēt iesniegumu. APC kompetencē ir arī iesniegumu pieņemšana, reģistrēšana un nosūtīšana izpildei.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Valmiera;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv