Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Mediji, reklāma, mārketings

Pēc piektdienas notikumiem laikrakstā Diena patiesais zaudētājs ir tā Latvijas sabiedrība, kas tic pozitīvām pārmaiņām un ir gatava strādāt to labā

Publicēts 2009-10-13 12:56:00

Samazināt palielināt tekstu

12.10.2009

Piektdien, kad no laikraksta Diena redakcijas aizgāja tās vadošie darbinieki, Latvijas sabiedrība zaudēja būtisku labas pārvaldības un demokrātijas ideju nesēju. Tādejādi šajos smagajos krīzes laikos Latvijas demokrātija ir kļuvusi vēl vājāka un politika - atvērtāka manipulācijām. Delna ar nožēlu atzīst, ka 2009. gada jūlijā laikrakstu Diena nopirkušais Aleksandrs Tralmaks nav spējis novērtēt laikraksta lomu Latvijas demokrātijas procesā un ar savām darbībām ir sagrāvis šo nozīmīgo politikas un sabiedrisko procesu uzraugu. Aleksandra Tralmaka neskaidrā komunikācija ar laikraksta darbiniekiem un sabiedrību par pirkuma būtību  rada pamatu bažām par sistemātisku un mērķtiecīgu rīcību šī būtiskā medija vājināšanā, kas atstās smagas sekas uz Latvijas demokrātiju nākotnē.

Delna ar nožēlu atzīst, ka smago un pašaizliedzīgo darbu, ko laikraksta Diena darbinieki ieguldīja ekonomiskās krīzes izraisīto seku pārvarēšanā, laikraksta jaunā vadība ne tikai nenovērtēja, bet ar savu rīcību noniecināja. Laikraksta Diena ilggadējo darbinieku aiziešana un avīzes vājināšana padara jau tā trauslo Latvijas mediju ainu vēl nabadzīgāku un noplicinātāku. Lielākais un patiesais zaudētājs ir tā Latvijas sabiedrības daļa, kas tic pozitīvām pārmaiņām un ir gatava strādāt to labā.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Delna; Diena, AS;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv