Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Mediji, reklāma, mārketings

Raimonda Paula Dziedāšanas svētkus LTV1 rādīs tiešraidē (labots)

Publicēts 2008-02-19 09:55:48

Samazināt palielināt tekstu

Svētdien, 24. februārī, plkst. 21:25 LTV1 pie televizoru ekrāniem aicina visus Maestro Raimonda Paula mūzikas cienītājus. Šajā vakarā plkst. 21:25 tiks pārraidīti Raimonda Paula Dziedāšanas svētki.

Dziedāšanas svētkos, kas 24. februāra vakarā risināsies "Arēnā Rīga", piedalīsies jauniešu jauktie kori no Liepājas, Jelgavas, Kuldīgas, Tukuma, Valmieras, Baldones, Babītes, Saulkrastiem un Rīgas, kopskaitā veidojot 750 dziedātāju kopkori.

Kopā ar koriem dziedās tautā iemīļoti solisti – Viktors Lapčenoks, Ance Krauze, Liene Šomase, Andris Ērglis, Normunds Rutulis, Intars Busulis, Jānis Apeinis un Jānis Moisejs. Pie klavierēm, protams, būs pats Maestro Raimonds Pauls, bet Dziedāšanas svētku mākslinieciskais vadītājs un diriģents ir Arvīds Platpers.

Koncerta pirmajā daļā tiks izpildītas Raimonda Paula Dzimtenes mīlestību apliecinošās dziesmas. Otrajā daļā būs kopīga, jau par tradīciju kļuvusi sadziedāšanās, atskaņojot visās paaudzēs iemīļotās Maestro dziesmas

Pirmie Raimonda Paula Dziedāšanas svētki norisinājās pirms diviem gadiem. Divos vakaros "Arēnā Rīga" tos apmeklēja aptuveni 20 000 skatītāju. Arī šogad interese par Dziedāšanas svētkiem ir ļoti liela, tāpēc Latvijas televīzija ir gandarīta, ka ar LTV1 starpniecību ikvienam būs ļauts kļūt par šī lieliskā muzikālā notikuma aculiecinieku.

Latvijas televīzija informē, ka koncertu organizē SIA "Koncertmeistars", bet tiešraides sponsors ir "Parex banka".

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: LTV;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv