Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bizness

Rīga atklāts džinsu salons Jacob Davis džinsu fabrika

Publicēts 2009-11-08 19:24:33

Samazināt palielināt tekstu

02.11.2009

30.oktobrī Rīgā, Baznīcas ielā 37 tika atklāts džinsu šūšanas salons Jacob Davis džinsu fabrika. Tā ir vienīgā džinsu darbnīca Latvijā, kur tiek šūti augstas kvalitātes džinsi tikai vienā unikālā eksemplārā.
 
„Mūsu radītā Jacob Davis džinsu fabrika ir vienīgā vieta Latvijā, kur džinsi tiek gatavoti tā, kā to pirms aptuveni 150 gadiem darīja rīdzinieks Džeikobs Deiviss. Esmu pārliecināts, ka džinsu izskatu nenosaka modes dizaineru radītās tendences, bet gan katra cilvēka individualitāte, kas ļauj atklāt katra ķermeņa savdabību, ikvienas personības gaumi un pat tās dzīvesveidu,” atzīst džinsu salona Jacob Davis džinsu fabrika vadītājs un dizaineris Iļja Buličevs.

Džinsu salonā Jacob Davis džinsu fabrika, balstoties uz klienta individuālo pasūtījumu, tiek radīti džinsi, kas gan kvalitātes, gan ražošanas tehnoloģiju ziņā ir līdzvērtīgi pasaules ievērojamākajiem džinsu zīmoliem. Salons īsteno ne vien individuālā dizaina izstrādi un džinsu izgatavošanu, bet arī realizē tikai lielajām ražotnēm pieejamo tehniku – džinsu „vārīšanu”.

Rīdzinieks Džeikobs Deiviss (Jacob Davis, īstajā vārdā – Jākobs Jufess)  ir viens no moderno džinsu idejas pamatlicējiem. Viņš sāka šūt pirmos džinsus Latvijā, bet pēcāk ar ģimeni pārcēlās uz dzīvi Sanfrancisko. 1873.gadā Deiviss patentēja metāliskās pogas jeb kniedes, kuras šodien izmanto vairums džinsu ražotāju. Galarezultātā šo patentu iegādājās kompānija Levi Strauss un Deivisu nosauca par vienu no saviem partneriem.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv