Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Mediji, reklāma, mārketings

Sākas Eirovīzijas nacionālās atlases pusfināli

Publicēts 2008-01-31 09:15:16

Samazināt palielināt tekstu

30.01.2008

Šonedēļ sākas Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālās atlases ("Eirodziesmas-2008") pusfināli. Pirmais no tiem LTV1 ēterā būs sestdien, 2. februārī, plkst. 21:45 (tūlīt pēc Vairas Vīķes-Freibergas autorprogrammas "Mēs esam!" izskaņas), savukārt otrais – nākamajā sestdienā, 9. februārī, plkst. 21:15.

Pusfināla koncertu tiešraidē vadīs Uģis Joksts un Kristīne Virsnīte, bet pusfinālistu uzstāšanās būs skatāma ierakstā. Katrs no abiem pusfināliem noskaidros piecas dziesmas, kas skanēs Eirovīzijas nacionālās atlases finālā Olimpiskajā centrā "Ventspils" sestdien, 1. martā.

2. februāra pusfināla koncertā norise būs šāda: uzstāsies Jānis Moisejs, "Borowa Mc", Joran & Axlina, Ketta, Sabīne Berezina, "Funky Drivers", "Pirates Of The Sea", Elli U & Miks feat. "Pent-in-Dreams", Elizabete Zagorska un "Déjà vu". 9. februāra pusfināla koncertā skatītāju vērtējumam savas dziesmas nodos Aisha, Dace Planāre, Ivetta, "Camillas" & Viče Almana, Peter Garden & Juris Vizbulis, "Iedomu spārni", Lily, Kristīna Zaharova feat. Julian, "Triānas parks" un Andris Ērglis.

Katrā pusfinālā trīs finālistus noteiks skatītāju balsojums, divus - LTV izveidotās žūrijas vērtējums. Ja žūrijas vērtējums sakritīs ar skatītāju balsojumu, finālā automātiski iekļūs pēc žūrijas vērtējuma nākamais labākais dalībnieks.

Latvijas televīzija atgādina, ka šogad balsošana par Eirovīzijas dziesmām atšķirsies no tās, kāda tā bijusi līdz šim. Proti, naktī no 31. janvāra uz 1. februāri visos Latvijas fiksētajos telekomunikāciju tīklos notiks papildu samaksas pakalpojumu numuru (to, kas sākas ar "90") un bezmaksas izsaukumu pakalpojumu numuru (to, kas sākas ar "80") pāreja uz 8 ciparu numerāciju. Par 8 ciparu numuriem tie kļūs, pēc trešā cipara šiem numuriem pievienojot ciparu "0". Pārējas posms šādiem numuriem nav paredzēts. Piemēram, ja līdz šim par Eirovīzijas dziesmām varēja balsot pa tālruni 9051-X-X-X, tagad nobalsot varēs tikai pa tālruņa numuru 90501-X-X-X.

Tālruņu numuri, pa kuriem būs iespējams nobalsot par "Eirodziesmas-2008" pusfināla dziesmām, tiks paziņoti tikai LTV1 tiešraidē. Turklāt pirms telefonbalsojuma uzsākšanas arī pusfinālu vadītāji Kristīne Virsnīte un Uģis Joksts vairākkārt atgādinās, kā pareizi jārīkojas balsošanas procesā.

Eirovīzijas nacionālās atlases projekts top, Latvijas televīzijai sadarbojoties ar Ventspils pilsētu un Ventspils attīstības aģentūru. Informatīvais atbalsts - Draugiem.lv, Radio SWH, Radio SWH+, izdevniecība "Rīgas viļņi".

Visplašāk par Eirovīzijas nacionālo atlasi iespējams uzzināt interneta mājas lapā www.eirovizija.lv.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: LTV;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv