Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bizness

SIA "ELSANA" uzņemas brīvprātīgas saistības vides aizsardzības jomā

Publicēts 2007-04-03 12:45:02

Samazināt palielināt tekstu

Apzinoties uzņēmuma atbildību par apkārtējo vidi, viens no pirmajiem elektromontāžas komercuzņēmumiem Latvijā - SIA "Elsana" pieņēma lēmumu brīvprātīgi uzņemties starptautiskā vides pārvaldības sistēmu standarta ISO 14001:2004 prasību izpildi. 2007. gada martā tika saņemts starptautiski atzīts sertifikāts, kurš apliecina uzņēmuma vadības sistēmas atbilstību šim standartam.

Kopš ieviesta vides pārvaldības sistēma, praksē uzņēmumā tiek veikti pasākumi, kuri kopumā ietekmē uzņēmuma vides sniegumu. Neskatoties uz elektromontāžas pakalpojumu šķietami niecīgo negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi, kopumā pozitīvais sistēmas devums vides aizsardzībai ir nozīmīgs un vērojams vairākās jomās.

"Plānojot un veicot jaunas un jau esošas darbības, kur vien iespējams, izmantojam videi draudzīgākās tehnoloģijas. Uzlabojam dabas resursu saglabāšanu un enerģijas taupīšanu: samazinām atkritumu daudzumu, cenšoties nodrošināt materiālu otrreizēju izmantošanu un pārstrādi, novēršam vai iespējami samazinām piesārņojumu. Papildus piedāvājam klientiem progresīvus risinājumus, kas vērsti uz energoresursu taupīšanu. Nodrošinām arī pārdomātu preču un pakalpojumu iepirkšanu, lai tie mazāk ietekmētu vidi," komentē SIA "Elsana" valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Pūce.

SIA "ELSANA" saņēmusi sertifikātus, kuri apliecina tās integrētās vadības sistēmas atbilstību ISO 14001:2004 un ISO 9001:2000 standartiem. Atbilstības sertifikātus izsniegusi starptautiskā auditorfirma Det Norske Veritas.

Uzņēmumam ir ISO 9001:2000 standartam atbilstoša vadības sistēma kopš 2001. gada jūlija, kad tika veikta sistēmas sākotnējā sertifikācija.

Ar ISO 9001:2000 atbilstības sertifikātu apliecinātā joma ir Elektrotehnisko iekārtu un sistēmu montāža. Elektrotehnisko, santehnisko un apkures materiālu un iekārtu tirdzniecība. Savukārt ar ISO 14001:2004 atbilstības sertifikātu apliecinātā joma ir Elektrotehnisko iekārtu un sistēmu montāža.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: SIA Elsana;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv