Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pašvaldības

SIA „Valmieras Komunālā saimniecība”- 10 gadi

Publicēts 2011-04-12 10:44:20

Samazināt palielināt tekstu

11.04.2011.

Tas nebija aprīļa joks, kad 2001.gada 1.aprīlī Valmieras pilsētas pašvaldība reģistrēja Uzņēmumu reģistrā sabiedrību ar ierobežotu atbildību „Valmieras Komunālā saimniecība”.

Uzņēmumu izveidoja, reorganizējot toreizējo pašvaldības Vides un labiekārtošanas nodaļu, lai uzlabotu pilsētas infrastruktūras uzturēšanu un remontu, tieši saistītu ar komunālo darbu jomu. Vides un labiekārtošanas nodaļa neatbilda tā laika nostādnēm un pašvaldība pieņēma lēmumu veidot uzņēmumu, kas labāk nodrošinātu pašvaldības komunālo darbu veikšanu. No dibināšanas dienas pagājuši desmit gadi, un šodien, jaunas reorganizācijas gaidās, atskatāmies uz paveikto.

Darbību SIA uzsāka ar atvērtu kontu un vēlmi strādāt. Noslēdzot pirmo darba gadu, uzņēmumā strādāja 24 darbinieki, apgrozījums bija Ls 243 600, peļņa Ls 8700, iegādāti pamatlīdzekļi par Ls 11 900 apjomā. Šobrīd kolektīvā esam 33, un apgrozījums desmit gadu laikā trīskāršojies. 2004.gadā sabiedrība tika reģistrēta Komercreģistrā, savukārt uzņēmuma valdē bez Helmūta Briežkalna darbu uzsāka valdes locekļi Jānis Baiks un Jānis Zemļickis. Aizvadītajos desmitos gados uzņēmuma valde strādājuši arī Māris Heinols, Ričards Gailums, Gints Lapiņš. Katrs no viņiem savu pilnvaru laikā, ir devis savu redzējumu un ieguldījis zināšanas sabiedrības izaugsmē. No dibināšanas sākuma uzņēmumā joprojām strādā Helmūts Briežkalns valdes priekšsēdētājs, Dainuvīte Viškere galvenā grāmatvede, Inese Kokenberga būvinženiere un tehnikas vadītāji Evalds Stepanovs, Viktors Lobanovs, Valentīns Šarkovs.

2007.gadā SIA „Valmieras Komunālā saimniecība”, slēdzot līgumu ar pašvaldību, uzsāka Valmieras pilsētas kapsētu apsaimniekošanu, bet 2009.gadā -pilsētas administratīvās teritorijas apsaimniekošanu. Desmit gadu apgrozījums sasniedzis 5.miljonus latu un nopelnīts vidēji gadā Ls 30 700. Šajā laikā iegādāta tehnika un aprīkojums par Ls 501 100 apmērā. Efektīvi noslogojot tehniku, racionāli izlietojot materiālus un darbaspēku, sabiedrības vidējā rentabilitāte desmit gados bija 6,2%, kas šāda tipa uzņēmumam nav slikts rādītājs.

Svētku reizē valde saka lielu paldies darbiniekiem par darbu, vēl veselību, izturību un nezaudēt optimismu nākotnē!

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Valmieras Komunālā saimniecība, SIA;
Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv