Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pasākumi, notikumi, semināri, konferences, tikšanās

Šonedēļ apbalvos pērnā gada sekmīgākos uzņēmumus, pasniedzot "TOP 500" balvas

Publicēts 2009-11-09 20:39:29

Samazināt palielināt tekstu

Šopiektdien, š.g. 13. novembrī, plkst. 16:00 notiks "TOP 500" ikgadējais pasākums, kurā tiks nosaukti 2008. gada sekmīgākie Latvijas uzņēmumi un pasniegtas tradicionālās "TOP 500" balvas. Šis ir jau trīspadsmitais gads, kad laikraksts "Dienas bizness" sadarbībā ar "Lursoft" publicē Latvijas lielāko uzņēmumu "TOP 500" un apbalvo sekmīgākos mūsu valsts uzņēmumus, kuri aizvadītajā gadā kāpinājuši apgrozījumu.

Īpaši šobrīd ir izceļams un godājams to uzņēmumu un vadītāju paveiktais, kuri šajos izaicinājuma apstākļos kaut nedaudz, tomēr ir spējuši 2008. gadā augt un kāpināt apgrozījumu, pat uzrādīt uzņēmuma izaugsmi, un nav iegrimuši pesimismā, bet ir saglabājuši ticību gan saviem spēkiem, gan valsts spējai iziet no ekonomiskās lejupslīdes.

"TOP 500" pasākuma norises vietas izvēli noteica fakts, ka "Dienas bizness" no 9. novembra mainījis mājvietu, tāpēc šogad "TOP 500" viesi ir ielūgti uz "Dienas biznesa" jaunajām mājām – Mūkusalas ielā 15, Rīgā, kur 13. novembrī notiks svinīgā "TOP 500" apbalvošanas ceremonija un arī tiks prezentēts jaunais "TOP 500" izdevums.

"TOP 500" balvas šogad tiks pasniegtas astoņās nominācijās: TOP uzņēmums vidējo ražošanas uzņēmumu grupā, TOP uzņēmums lielo ražošanas uzņēmumu grupā, TOP uzņēmums vidējo mazumtirdzniecības uzņēmumu grupā, TOP uzņēmums lielo mazumtirdzniecības uzņēmumu grupā, TOP eksportētājs, TOP reģionu līderis,  TOP piecsimtais (500. vieta) un veiksminieks no TOP 10.

Papildu informācijai
Latvijas lielāko uzņēmumu "TOP 500" ir "Dienas biznesa" un "Lursoft" veidots izdevums, kurā ir apkopoti Latvijas lielāko uzņēmumu darbības rādītāji pēc aizvadītā gada neto apgrozījuma, kā arī vērtējums gan nozaru, gan reģionālā griezumā. "TOP 500" izdevumā sniegts ekonomiskās situācijas attīstības raksturojums, ekspertu vērtējums par nākamā gada tautsaimniecības prognozēm. "TOP 500" tiek izdots katru gadu kopš 1996. gada un šajos 13 gados kļuvis par vienu no pilnīgākajiem tautsaimniecības apskatiem Latvijā, jo kalpo par palīgu ekonomisko procesu un tirgus analīzē, pašu uzņēmumu un to konkurentu darba vērtēšanā, lēmumu pieņemšanā.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv