Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bizness

Swedbank meitas uzņēmums izvēlas HansaWorld uzņēmuma resursu plānošanas sistēmu

Publicēts 2009-11-08 19:21:53

Samazināt palielināt tekstu

02.11.2009

Latvijas lielākā bankas "Swedbank" meitas kompānija SIA "Īpašumu pārvaldes fonds" konkursa kārtībā izvēlējies “HansaWorld” uzņēmuma resursu plānošanas sistēmas  risinājumu “HansaWorld Namu apsaimniekošana”. “HansaWorld” piedāvājums atzīts kā piemērotākais risinājums, kas spēja piedāvāt visplašāko standarta funkcionalitāti par labāko cenu.

Latvijas lielākā banka "Swedbank" šī gada sākumā izveidoja meitas kompāniju "Īpašumu pārvaldes fonds", bankas īpašumā esošo mājokļu, zemju un komercobjektu pārvaldei. Līdzīgi uzņēmumi tika izveidoti arī Lietuvā un Igaunijā.

Lai nodrošinātu efektīvu un optimālu grupas uzņēmumu darbību un to pārraudzību, "Swedbank" izvirzīja mērķi ieviest vienotu informācijas sistēmu visās Baltijas valstīs. Programmatūrai jānodrošina pilna grāmatvedības un īpašumu apsaimniekošanas funkcionalitāte vienotā informācijas sistēmā un tās piegādātājam jāspēj nodrošināt sistēmas ieviešanu un lietotāju atbalstu visās trijās Baltijas valstīs. SIA "Īpašumu pārvaldes fonds" veica rūpīgu tirgus izpēti un tās rezultātā atbilstošākie pretendenti tika uzaicināti piedalīties konkursā.

“Mēs esam ļoti gandarīti par to, ka tāds nozīmīgs un profesionāls uzņēmums izvēlējies mūsu kompānijas risinājumu, kas radīts tieši namu apsaimniekošanas uzņēmumiem. Mēs ceram uz ilgu un veiksmīgu sadarbību ar jaunajiem partneriem. “HansaWorld Namu apsaimniekošana” veic daudzu procesu automatizāciju, kas dod lielas priekšrocības konkurences cīņā. Tas ļaus ekonomēt darbinieku laiku, paaugstinās kontroles līmeni un rezultātā uzlabos kopējo uzņēmumu efektivitātes līmeni. Tāopat viens no svarīgākajiem ieguvumiem ir izdevumu samazināšana. Uzņēmuma pārvaldības informācijas sistēma ļauj nodrošināt arī ievērojami kvalitatīvāku apsaimniekošanu,” - uzsver “HansaWorld Latvija”  valdes loceklis Edmunds Sprūdžs.

„Mums ir liels prieks, ka šāda līmeņa uzņēmums, kā Swedbank, ir atzinīgi novērtējis mūsu speciālistu gadu gaitā paveikto. Mūsu uzņēmums augsti novērtē izrādīto uzticību un apņemas veiksmīgi realizēt projektu un attīstīt ilgtermiņa attiecības. Esam mobilizējuši savus labākos speciālistus, lai veiktu kvalitatīvu sistēmas ieviešanu, atbilstoši augstākajiem nozares standartiem,” – uzskata „Bakkers Business Solutions” valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Struka.

Bakkers Business Solutions ir viens no pieredzes bagātākajiem HansaWorld programmatūras autorizētajiem partneriem Latvijā. Mūsu uzņēmuma galvenais darbības virziens ir HansaWorld finansu un vadības programmatūras piegāde, ieviešana un apkalpošana. HansaWorld Latvia sadarbības partneris esam jau kopš 2000. gada. Šo gadu gaitā esam izstrādājuši specializētu programmatūru namu apsaimniekotāju segmentam – HansaWorld Namu Apsaimniekošana. Dotajā brīdī namu apsaimniekotājiem spējam piedāvāt funkcionālāko un mūsdienīgāko programmatūru, kas ir paredzēta visām uzņēmuma struktūrvienībām, visiem uzņēmuma departamentiem un katram uzņēmuma darbiniekam.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: HansaWorld; Īpašumu pārvaldes fonds, SIA;
Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv