Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bizness

Top Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatora ražošanas ēka

Publicēts 2009-11-26 21:31:56

Samazināt palielināt tekstu

25.11.2009

Valmierā turpinās Biznesa un inovāciju inkubatora ražošanas un biroja ēkas celtniecība. Noslēgumam tuvojas pamatu izbūve, līdz ar to vizuāli jau iespējams novērtēt ēkas iespējamās aprises.

Lai pārrunātu darbu gaitu, otrdien, 24.ovembrī kārtējā sanāksmē pulcējās inkubatora ēkas celtniecības pasūtītāji, darbu veicēji un uzraugi. Objektā šajās nedēļas noris lentveida pamatu veidņošana, stiegrošana, lentveida pamatu betonēšana. Vēl šomēnes SIA „Latvijas Energoceltnieks” (būvkompānija LEC) iecerējusi pabeigt nulles cikla celtniecību jeb pamatu izbūvi un aizbērt būvbedri ar smiltīm.

Ir izgatavotas un jau jaunnedēļ objektā tika piegādātas nesošās metāla konstrukcijas, kuru montēšana sāksies decembra sākumā. Ēkas celtniecība pagaidām notiek atbilstoši grafikam.

Jau ziņots, ka Biznesa un inovāciju inkubatora ražošanas un biroja ēkas celtniecība ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu sākās šā gada septembrī. 20.oktobrī ēkas pamatos tika guldīta kapsula. 

Topošā ēka atrodas Purva iela 12, un 2950 m2 platībā tā būs piemērota ražošanas uzņēmumiem, kas līdz šim inkubatora uzņēmumiem nebija. Tāpat nama platība ļaus apmierināt Valmieras un visa Vidzemes reģiona jauno uzņēmēju pieprasījumu pēc biznesa inkubatora pakalpojumiem.

Ražošanas un biroja telpu būvniecību iepirkuma procedūras rezultātā veic SIA „Latvijas Energoceltnieks”. Būvuzraudzību - SIA „P.M.G.” Projektu izstrādājusi SIA „SCO Centrs”. Objekta būvniecību plānots pabeigt 2010.gadā.

Ražošanas un biroja telpu būvniecība Valmieras Biznesa un Inovāciju inkubatora vajadzībām tiek finansēta, piesaistot Eiropas Reģionālās attīstības fonda finanšu līdzekļus darbības programmas „Infrastruktūra un pakalpojumi" papildinājuma 3.6.prioritātes „Policentriska attīstība" 3.6.1.pasākuma „Atbalsts ilgtspējīgai pilsētvides un pilsētreģionu attīstībai" 3.6.1.1.aktivitātē „Nacionālas un reģionālas nozīmes attīstības centru izaugsmes veicināšana līdzsvarotai valsts attīstībai".

Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība. IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.Saistītās galerijas

Top Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatora ražošanas ēka
Foto autors: Valmieras pilsētas pašvaldībaFoto autors: Valmieras pilsētas pašvaldībaFoto autors: Valmieras pilsētas pašvaldībaFoto autors: Valmieras pilsētas pašvaldībaFoto autors: Valmieras pilsētas pašvaldība
Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv