Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bizness

Triatel šogad trīskāršojis peļņu un palielinājis mobilā interneta klientu skaitu par 30%

Publicēts 2009-11-26 23:18:03

Samazināt palielināt tekstu

Telekomunikāciju operators Triatel šī gada pirmajos deviņos mēnešos par 30% palielinājis mobilā interneta klientu skaitu un strādājis ar 500 000 latu lielu peļņu, kas ir trīs reizes lielāka nekā pērn šajā periodā. Savukārt apgrozījums bija 4,9 miljoni latu.

„Kā daudzos sektoros, arī IT&T jomā valsts ekonomiskā lejupslīde ieviesusi zināmas korekcijas. Tā likusi veikt lielus ieguldījumus attīstībā un optimizēt darbību. Šogad jau esam investējuši aptuveni vienu miljonu latu, lai uzlabotu tīklu, kā arī pilnveidotu klientu apkalpošanu un nodrošinātu pakalpojumu daudzveidību, piemēram, sadarbībā ar partneriem piedāvājot klientiem kompleksus pakalpojumus – internetu, televīziju un telefoniju. Ņemot vērā padarīto, šo gadu vērtējam kā ļoti veiksmīgu, ko apliecina arī peļņas rādītāji,” uzsvēra Raimonds Peļņa, Triatel valdes priekšsēdētājs.

Pateicoties piemērotu pakalpojumu izstrādei un lojalitātes programmām esošajiem klientiem, uzņēmums šogad palielinājis klientu skaitu par 30%, tādējādi vēl vairāk nostiprinot savas pozīcijas tirgū. Turklāt pēdējos divos mēnešos klientu plūsma palielinājusies pat par 50%, ja salīdzina ar attiecīgu laika periodu 2008. gadā.

2009. gadu Triatel plāno noslēgt ar 7 miljonu latu lielu apgrozījumu, nopelnot aptuveni 700 000 latu.

Triatel mobilā interneta tīkls pārklāj 98% Latvijas teritorijas. Tas šobrīd ir plašākais šāda veida tīkls mūsu valstī.

„Triatel” ir trešās paaudzes (3G) telekomunikāciju operators Baltijā, kas vairāk nekā 10 gadus klientiem Latvijā piedāvā biznesa klases bezvadu sakaru risinājumus, nodrošinot mobilos telefonsakarus, fiksētos telefonsakarus un bezvadu internetu. Uzņēmums pilnībā pieder vietējiem akcionāriem.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Triatel;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv