Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Mežsaimniecība

Turpmāk valsts nodeva būs jāmaksā Valsts meža dienestam

Publicēts 2007-11-09 12:40:09

Samazināt palielināt tekstu

Zemkopības ministrija (ZM) ir izstrādājusi grozījumus Ministru kabineta (MK) noteikumu projektā "noteikumi par valsts nodevu par mežsaimnieciskām darbībām, mednieku un medību vadītāju eksāmeniem un medījamo dzīvnieku nodarīto zaudējumu aprēķinu", ko šodien izsludināja valsts sekretāru sanāksmē.

Noteikumu projekts paredz, ka ar 2008.gada 1.janvāri nacionālajos parkos un dabas rezervātos valsts nodeva par mežsaimnieciskām darbībām mednieku un medību vadītāju eksāmeniem un medījamo dzīvnieku nodarīto zaudējumu aprēķinu būs jāmaksā Valsts meža dienestā. Valsts nodevas nomaksas kārtība mainīta tāpēc, ka sākot ar 2008.gada 1.janvāri Meža likumā nopteiktos apliecinājumus un Medību likumā noteiktās atļaujas visā Latvijā valsts pārvaldes iestādē – Valsts meža dienestā. Minētās izmaiņas skar tikai nacionālajos parkos un dabas rezervātos esošos meža īpašumus

Normatīvajā aktā arī izstrādāti grozījumi, kas paredz, ka valsts akciju sabiedrība "Latvijas valsts meži" valsts nodevu maksās reizi gadā kā vienreizēju Valsts meža dienesta noteiktu maksājumu, kas aprēķināts, pamatojoties uz iepriekšējā gada mežsaimniecisko darbību apjomu.

Noteikumi stāsies spēkā ar 2008.gada 1.janvāri

www.zm.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv