Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bankas, kredīti un līzings

UniCredit Group saņem septiņas ”The Banker” godalgas

Publicēts 2009-12-06 18:21:18

Samazināt palielināt tekstu

Banku sektora žurnāls “The Banker”, kas ietilpst Financial Times Group, vakar oficiālā ceremonijā Londonā UniCredit Group piešķīra septiņas godalgas šādās nominācijās:

Labākā banka Centrālajā un Austrumu Eiropā
Labākā banka Itālijā
Labākā banka Bulgārijā
Labākā banka Horvātijā
Labākā banka Polijā
Labākā banka Turcijā
Labākā banka Ukrainā

Šī gada oktobrī UniCredit Group saņēma godalgu arī nominācijā “Labākā investīciju banka Centrālajā un Austrumu Eiropā”, tādējādi šogad “The Banker” kopumā ir piešķīris UniCredit Group rekordlielu godalgu skaitu - astoņas.

UniCredit Group vadītājs (CEO) Alessandro Profumo atzina: “Esmu gandarīts, ka UniCredit Group ir nosaukta ne tikai par labāko banku Itālijā, bet arī par labāko banku Centrālajā un Austrumu Eiropā un piecās šī reģiona valstīs un piedevām labāko investīciju banku Centrālajā un Austrumu Eiropā. Tas liecina par UniCredit kā Eiropas banku grupas panākumiem un pakalpojumu augsto kvalitāti pat šajos sarežģītajos ekonomiskajos apstākļos. Šīs godalgas apliecina UniCredit spēcīgo pozīciju reģionā un daudzveidīgā biznesa modeļa stabilitāti, kā arī stiprina mūsu apņemšanos kļūt par organizāciju, kas vēl vairāk orientējas uz klientiem un cieši sadarbojas ar vietējo sabiedrību. Šis augstais novērtējums ir atzinība visu 168 tūkstošu grupas darbinieku izcilajam darbam. Viņi ar savu apņēmību ekonomiski sarežģīto gadu ir padarījuši arī par vienu no veiksmes gadiem.”

Par UniCredit Group
UniCredit ir nozīmīga starptautiska finanšu institūcija, kas darbojas 22 Eiropas valstīs, turklāt tai ir pārstāvniecības 27 citās valstīs, apmēram 10 000 filiāļu un vairāk nekā 168 000 darbinieku (2009. gada 30. jūnijā).
 
Centrālās un Austrumu Eiropas reģionā UniCredit ir lielākais starptautiskais tīkls, kas darbojas banku sektorā ar vairāk nekā 4000 filiālēm un norēķinu grupām.
 
UniCredit Group darbības valstis ir Austrija, Azerbaidžāna, Bosnija un Hercegovina, Bulgārija, Čehijas Republika, Horvātija, Igaunija, Itālija, Kazahstāna, Kirgizstāna, Krievija, Latvija, Lietuva, Polija, Rumānija, Serbija, Slovākija, Slovēnija, Turcija, Ukraina, Ungārija un Vācija.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: UniCredit Group;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv