Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bizness

Uz ELVI tīklu pārnāk jauns partneris Saldū

Publicēts 2009-11-09 19:55:54

Samazināt palielināt tekstu

06.11.2009

Šodien 6. novembrī ELVI tīklam pievienojas jauns veikals Saldus novada Druvā – par sev izdevīgāko biznesa stratēģiju pievienošanos ELVI franšīzes tīklam izvēlējies SIA “Daina 16”.

Jaunais veikals ELVI mazumtirdzniecības tīklā pārnācis no kooperācijas AIBE. “Mūs priecē, ka šajos laikos, kad rūpīgi jāizvēlas sadarbības partneri daudzi uzņēmumi izvēlas kļūt par ELVI franšīzes partneriem. Šomēnes šāda tendence jūtama jo īpaši – plānots, ka līdz mēneša beigām mūsu tīklam pievienosies 5 jauni veikali. Jāatzīmē, ka tas, ka tirgotāji pievienojas vietēja kapitāla mazumtirdzniecības ķēdei ir nozīmīgi arī valstij kopumā, jo tādējādi tiek stimulēta vietējā ekonomika,” norāda SIA ELVI Grupa Sabiedrisko attiecību vadītāja Vineta Grigāne.    

Visu atklāšanas dienu jaunajā veikalā Vienības ielā 4 pircējus gaidīs zaļie Elvīši ar baloniem. Katrs veikala apmeklētājs, kas atvēršanas dienā veikalā ELVI iepirksies vismaz par 5 latiem, dāvanā saņems videi draudzīgo, vairākkārt lietojamu lina somu, ko izmantot citas reizes iepērkoties veikalā ELVI.

Par ELVI:
ELVI strādā pēc franšīzes principa, veikalu īpašniekiem nodrošinot preču loģistiku, vienotu mārketingu, iepirkumu, IT sistēmu, konsolidētos līgumus, dažādas citas priekšrocības un spēcīgu, uz patērētājiem vērstu zīmolu. ELVI tradicionāli sadarbojas ar vietējiem zemniekiem un ražotājiem, tādējādi piedāvājot pircējiem tuvējā apkaimē ražotus produktus. Sadarbība ar vietējiem ražotājiem ir daļa no ELVI koncepcijas, lai veikals ELVI būtu gan vietējais, gan iecienītais – savējais un kvalitatīvs. Plašāk par ELVI un SIA ELVI Grupa – www.elvi.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: ELVI grupa, SIA;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv