Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pašvaldības

Uzņēmēji no Lielbritānijas un ASV Tirdzniecības kamerām apmeklēs Kuldīgu

Publicēts 2008-04-15 22:52:34

Samazināt palielināt tekstu

Lai iepazītos ar pašvaldības pārstāvjiem un vietējiem uzņēmējiem, kā arī lai izzinātu biznesa iespējas reģionā, 18. aprīlī Kuldīgu apmeklēs uzņēmēji no Lielbritānijas un ASV Tirdzniecības kamerām. Kopā ar uzņēmējiem uz Kuldīgu dosies arī Lielbritānijas vēstnieks Latvijā Ričards Mūns un ASV vēstnieks Latvijā Čarlzs Larsons.


LTKL direktore Ieva Gruziņa uzsver, ka "biznesa videi ir jāattīstās vienmērīgi visā Latvijā, un arī ārpus Rīgas ir ļoti plašas biznesa uzsākšanas un attīstīšanas iespējas. Tāpēc viens no būtiskākajiem LTKL biedru ikgadējiem pasākumiem ir iepazīšanās braucieni uz Latvijas reģioniem. Šādas tikšanās sniedz uzņēmējiem lieliskas iespējas iepazīties ar vietējās pašvaldības pārstāvjiem un uzņēmējiem, kā arī uzzināt par pilsētas un reģiona attīstības plāniem, infrastruktūru un līdzšinējo veiksmīgo biznesa praksi. Tā kā šogad mūsu delegācijai pievienosies arī ASV Tirdzniecības kameras pārstāvji, domāju, tā būs laba iespēja iepazīties un turpmāk sadarboties arī abu organizāciju biedriem."

Pilsētas apmeklējuma laikā viesi tiksies ar Kuldīgas pilsētas domes priekšsēdētāju Ingu Bērziņu, domes deputātiem un speciālistiem, kā arī ar Kuldīgas Uzņēmēju vietējiem uzņēmējiem.

Kuldīgas attīstības aģentūras direktors Kaspars Rasa informēs viesus par pašvaldības lielākajiem investīciju projektiem un nākotnes plāniem, Kuldīgas pilsētas domes projektu speciāliste Terēza Strauta stāstīs par uzņēmējdarbības situāciju un iespējām Kuldīgā, savukārt, Kuldīgas pilsētas domes deputāts Artis Gustovskis iepazīstinās uzņēmējus ar Kuldīgas vēsturi, kultūru un ievērojamākajiem tūrisma objektiem.

Pēc oficiālās programmas Domē un ekskursijas pa pilsētu uzņēmējiem būs iespēja iepazīties ar SIA "Linde N" ieceri Kuldīgā atklāt Kurzemē lielāko tirdzniecības centru "Kuldīgas galerija", apmeklēt kokapstrādes uzņēmumu "Mars" un viesu namu "Mazsālijas". Pēcpusdienā ar uzņēmējiem un vēstniekiem tiksies arī LR reģionālās attīstības un pašvaldības lietu ministrs Edgars Zalāns.

"Kuldīgas apmeklējums ir turpinājums LTKL tradīcijai ik gadu doties uz kādu no Latvijas reģioniem. Iepriekšējos gados viesojāmies Daugavpilī, Rēzeknē, Liepājā un Valmierā. Lēmumu doties uz Kuldīgu lielā mērā ietekmēja Kuldīgas domes atsaucība un pretimnākšana, kā arī pilsētas sekmes tūrisma jomā. Ne velti 2007. gadā pilsēta saņēmusi Eiropas Komisijas "Eiropas izcilākā tūrisma galamērķa" titulu. Vēlamies apskatīt šo Latvijas tūrisma pērli un iepazīstināt savus biedrus ar biznesa iespējām Kuldīgā," komentē Ieva Gruziņa.

Uzziņai:

1996.gadā dibinātā Lielbritānijas tirdzniecības kamera ir lielākā ārvalstu tirdzniecības kamera Latvijā. Tās biedru vidū ir ne tikai britu un latviešu, bet arī zviedru, ASV, somu, dāņu, islandiešu un norvēģu uzņēmumi. LTKL mērķis ir nodrošināt uzņēmējiem tikšanās un informācijas apmaiņas iespējas, veicināt savstarpēju tirdzniecību un pārstāvēt ētisku un godīgu biznesa praksi Latvijā.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Kuldīga;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv