Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Izglītība

Uzsācies jauniešu eseju konkurss par Latvijas nākotni

Publicēts 2008-03-19 08:31:04

Samazināt palielināt tekstu

18.03.2008

Līdz 10.aprīlim jaunieši no visas Latvijas var aprakstīt esejās savu redzējumu par Latvijas nākotni līdz 2030.gadam un piedalīties konkursā, kas tiek organizēts sabiedrības līdzdalības projekta "Latvija 2030. Tava izvēle" ietvaros.

Eseju konkursa mērķis ir rosināt jauniešus domāt par mūsu valsts nākotni pēc 25 gadiem. Esejās aprakstītais jauniešu redzējums un viedokļi par jautājumiem, kas saistīti ar Latvijas nākotni ilgtermiņā, tiks rūpīgi analizēti un ņemti vērā, veidojot Latvijas Ilgtspējīgas attīstības stratēģiju.

Eseju konkursā tiek aicināti piedalīties skolēni un studenti vecumā no 15 līdz 25 gadiem. Esejas jaunieši var rakstīt par astoņām galvenajām tēmām, vai arī brīvi izvēlēties tēmu, kas atbilst konkursa mērķim un ir saistīts ar Latvijas nākotnes redzējumu 25 gadu perspektīvā.

Jauniešiem esejas jāiesniedz līdz 10.aprīlim, sūtot elektroniski: [email protected] vai pa pastu: Ģertrūdes iela 46-4,Rīga LV-1011, ar norādi "Eseju konkursam".

Konkursa galvenā balva ir portatīvais dators, kuru iegūs labākā darba autors. Trīs autori iegūs jaunus mobilos telefonus, bet kā veicināšanas balvas būs Forum Cinemas 50 kinokartes.

Ar konkursa nolikumu un tēmu sarakstu var iepazīties: www.prakse.lv/latvija2030/esejas

Konkursu rīko biedrība "Jauniešu konsultācijas" sadarbībā ar Latvijas Jaunatnes padomi, AIESEC, SO "Ideju māja", Klubu "Māja", kā arī Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministriju un Latvijas Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas redakcijas grupu prof. Roberta Ķīļa vadībā.

Biedrība "Jauniešu Konsultācijas" sabiedrības līdzdalības projekta "Latvija 2030. Tava izvēle" ietvaros koordinē jauniešu redzējuma izveidi par Latvijas nākotni līdz 2030.gadam.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: AIESEC; Konkurss;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv