Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Auto un transports

Vairāk avioreisu no Rīgas ar „Lufthansa”

Publicēts 2009-11-26 21:44:02

Samazināt palielināt tekstu

Vasaras atvaļinājumu laikā 2010. gadā „Lufthansa” piedāvā līdz pat 7 papildu aviorei-siem nedēļā no Latvijas uz Vāciju.

Ceļotājiem tiek piedāvātas plašākas iespējas, lidojumiem nākamā gada vasaras atvaļinā-jumu laikā izvēloties „Lufthansa”: no 2010. gada 19. jūlija līdz 28. augustam „Lufthansa” palielina avioreisu skaitu no Rīgas uz Frankfurti, piedāvājot 7 papildu avioreisus nedēļā.

„Nākamvasar mūsu pasažieriem tiek dota iespēja savus brīvdienu ceļojumus ieplānot vis-ērtākajos datumos,” saka Matiass Hince (Matthias Hinze), Baltijas reģiona galvenais vadī-tājs, kurš strādā Rīgā. „Ar šiem papildu lidojumiem starp Rīgu un Frankfurti „Lufthansa” piedāvās saviem Latvijas un visiem Baltijas valstu pasažieriem vislabāko aviosatiksmi uz vairāk nekā 190 galamērķiem gandrīz 80 valstīs.”

No 19. jūlija līdz 1. augustam „Lufthansa” piedāvās sešus, bet no 2. augusta līdz 28. augustam — septiņus papildu avioreisus no Rīgas uz Frankfurti un atpakaļ. Šī perioda laikā pasažieriem, kuri izlidos no Latvijas, tiks piedāvāta iespēja izvēlēties vai nu pēcpus-dienas, vai vakara lidojumus — kad vien viņiem izdevīgāk.

Lidojums turp un atpakaļ no Rīgas uz Frankfurti tiek piedāvāts tikai par Ls 79. Pērkot biļeti internetā, cena lidojumam ekonomiskajā klasē iekļauj visus nodokļu maksājumus. Mājas lapā lufthansa.com klientiem tiek piedāvāta iespēja izvēlēties pārsteidzoši zemas cenas „Lufthansa” lidojumiem uz vairāk nekā 190 galamērķiem visā pasaulē. Neatkarīgi no biļe-tes cenas „Lufthansa” vienmēr nodrošina izcilu pakalpojumu kvalitāti.

Viens no „Lufthansa” dažādajiem produktu jaunievedumiem ir interneta piekļuves pakalpo-juma FlyNet atjaunošana. Sākot ar nākamā gada vidu, „Lufthansa” pasažieriem tiks no-drošināta ne tikai WLAN interneta piekļuve, bet arī iespēja sūtīt īsziņas no mobilā telefona un veikt datu sūtīšanu ar viedtelefona palīdzību, piemēram, ar PDA, iPhone vai BlackBerry ierīcēm. Sākot ar 2011. gadu, FlyNet sistēma tiks ieviesta līdz pat 100 tālo maršrutu lidmašīnās.

Par šo un citu izcilu pakalpojumu nodrošināšanu „Lufthansa” pagājušajā nedēļā saņēma žurnāla Monocle balvu. Monocle aptaujas „Ceļojumu Top 50” rezultāti aviolīniju nozarē atzina FlyNet par „Labāko interneta pakalpojumu lidojuma laikā”. Tāpat „Lufthansa” sa-ņēma augstāko vērtējumu Monocle aptaujas „Ceļojumu Top 50” kategorijās „Labākais stjuarts”, „Labākā aviokompānija” par „Lufthansa Italia” zīmolu, kā arī „Labākā atpūtas zo-na” (Minhenes lidostā).

Vēl gluži nesen — oktobrī — „World Travel Awards 2009” balvu pasniegšanas ceremonijā jau otro gadu pēc kārtas „Lufthansa” saņēma titulu „Eiropas vadošā lidsabiedrība”. Tūrisma nozares speciālisti atdeva savas balsis par, viņuprāt, labākajiem ceļošanas, tūrisma un viesmīlības pakalpojumiem Eiropā.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Lufthansa;
Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv