Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Izglītība

Valmierā norisinājās 2. – 4.klašu koru skate „Tauriņu balsis”

Publicēts 2011-04-12 11:32:35

Samazināt palielināt tekstu

11.04.2011.

Gatavojoties Latvijas skolu koru salidojumam „Tauriņu balsis”, kas notiks 21. maijā Tukumā, Durbes estrādē, 7.aprīlī Valmieras 5.vidusskolā norisinājās 2. – 4.klašu koru skates pirmā kārta. Tajā piedalījās desmit kori no Valmieras pilsētas un apkārtējo novadu izglītības iestādēm.

Konkursā dalībniekiem bija jāizpilda trīs dziesmas no koru salidojuma repertuāra – viena brīvās izvēles dziesma un divas izlozes dziesmas. Pirmās pakāpes diplomu ieguva un uz konkursa otro kārtu, kas notiks 20.aprīlī Cēsīs, tika izvirzīti kori no Valmieras pamatskolas (diriģente Līga Velde), Valmieras Pārgaujas pamatskolas (diriģente Ingūna Gruntmane), Valmieras 5.vidusskolas (Irēna Zelča) un Rūjienas vidusskolas (diriģente Ina Plauka).

Konkursu organizē Valsts izglītības satura centrs, un tā mērķis ir veicināt Latvijas jaunāko klašu koru māksliniecisko izaugsmi, pilnveidot audzēkņu individuālās un kolektīva radošās spējas, kā arī veidot interesi par Latvijas skolu jaunatnes dziesmu svētku procesu. Konkursā piedalās kori divās grupās - vispārizglītojošo skolu ar padziļinātu mūzikas apmācību un interešu izglītības iestāžu kori (A grupa) un vispārizglītojošo skolu kori (B grupa).

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.Saistītās galerijas

Valmierā norisinājās 2. – 4.klašu koru skate „Tauriņu balsis”


Atslēgvārdi: koru skate „Tauriņu balsis”;
Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv