Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pašvaldības

Valmierā rudenī noslēgsies sociālās dzīvojamās mājas renovācijas darbi

Publicēts 2009-08-14 13:26:31

Samazināt palielināt tekstu

Oktobrī Valmierā noslēgsies sociālās dzīvojamās mājas energoefektivitātes uzlabošanas darbi Purva ielā 13, kas tiek veikti ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu, kā arī valsts un Valmieras pilsētas pašvaldības finansējumu.

Projekta „Sociālās dzīvojamās mājas Valmierā, Purva ielā 13 energoefektivitātes paaugstināšana” ietvaros ēkai jau veikta logu un durvju nomaiņa, jumta siltumizolēšana, divu gala sienu siltināšana, lodžiju aizbūvēšana, kā arī ieejas mezgla sakārtošana, atbilstoši prasībām cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Septembrī iecerēts veikt arī ēkas 6.stāva siltināšanu un apkures sistēmas atjaunošanu.

Valmieras pilsētas pašvaldības ekonomiskās attīstības plānošanas speciālists Edgars Rantiņš informē, ka pēc renovācijas projekta īstenošanas ēkai Purva ielā 13 samazināsies siltumenerģijas patēriņš, tādējādi mājas iemītniekiem būs mazāk jāmaksā par komunālajiem pakalpojumiem. Vienlaikus pilnībā noslēgsies ēkas renovācijas darbi, ko pašvaldība uzsāka jau pirms vairākiem gadiem, kad tika sakārtota viena ēkas siena.

Jāpiebilst, ka projekta kopējais finansējums ir Ls 147 121, no kura Ls 108 428,71 ir ERAF līdzfinansējums, vairāk nekā 11 000 latu ir valsts budžeta dotācija, bet pārējo sedz Valmieras pilsētas pašvaldība.

Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība.
IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Valmiera;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv