Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pašvaldības

Valmierā sākta ielu kaisīšana

Publicēts 2009-11-09 19:19:31

Samazināt palielināt tekstu

05.11.2009

Ņemot vērā sniegu un apledojumu, ceturtdien, 5.novembrī darbu sācis SIA „Valmieras Komunālā saimniecība” ziemas dienests. Ielās strādā divas tehnikas vienības, un slidenās brauktuves tiek kaisītas ar sāli.

SIA „Valmieras Komunālā saimniecība” valdes priekšsēdētājs Helmūts Briežkalns informēja, ka uzņēmuma speciālisti darbam ziemas apstākļos bijuši sagatavojušies kopš oktobra. Iepirktas 980 tonnas tehniskā sāls. Darba kārtībā ir pieci sāls kaisītāji un divi smilšu kaisītāji, kā arī astoņi traktori ielu attīrīšanai no sniega. No 10.novembra ziemas dienests uzsāks darbu diennakts režīmā.

Arī šogad Valmierā ziemas periodā vairākos ielu posmos, kur apgrūtināta braucamās daļas uzturēšana sniega dēļ, būs automašīnu novietošanas ierobežojumi. Ceļa zīmes „Apstāties aizliegts” ar papildzīmi „Darbības laiks no 22.00 līdz 07.30” jau izvietotas, un autovadītāji, kuri raduši savus spēkratus novietot ielu malās pie dzīvojamām mājām, aicināti meklēt citas transporta līdzekļa apstāšanās un stāvēšanas zonas.

Ziemas sezonā, kā līdz šim, iedzīvotāji tiks nodrošināti ar smilšu kastēm ietvju kaisīšanai. Tās jau izvietotas ielu malās vairāk nekā 40 vietās visā pilsētā. Gājēju ietvju tīrīšana un kaisīšanā tiks iesaistīta gan SIA „Valmieras Komunālā saimniecība”, gan Nodarbinātības Valsts aģentūras Eiropas Sociālā fonda aktīvās nodarbinātības pasākumā „Apmācība darba iemaņu iegūšanai un uzturēšanai, ja darba devējs ir pašvaldība” iesaistītie bezdarbnieki.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Valmiera;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv