Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pašvaldības

Valmierā turpinās pirmsskolas izglītības iestādes „Sprīdītis” rekonstrukcijas darbi

Publicēts 2009-11-27 18:30:12

Samazināt palielināt tekstu

Pirmsskolas izglītības iestādē (PII) „Sprīdītis” turpinās rekonstrukcijas darbi, ko par vairāk nekā 945 000 latu veic pilnsabiedrība „Nigro”. Decembra beigās noslēgsies rekonstrukcijas darbu 1.kārta – tiks pabeigti ēkas jaunās piebūves būvniecības darbi, fasāžu siltināšana, divu jaunu grupu telpu izbūve un piecu grupu telpu remonts. Remontdarbi noslēgsies arī sporta zālē, virtuvē, ēdamzālē un gaiteņos.

PII „Sprīdītis” vadītāja Sarmīte Indriksone skaidro, ka novembra sākumā jaunajai piebūvei bija spāru svētki, bet šobrīd norisinās iekšējās apdares darbi. Iekšējās apdares darbi turpinās arī grupu telpās. „Plānots, ka decembra beigās noslēgsies rekonstrukcijas darbu 1.kārta, bet jau janvārī bērni varēs uzsākt mācību procesu jaunajās telpās. Ieguvums būs gan jaunās, skaistās un mācību darba atbilstošās telpas, gan arī bērnu drošības jautājumu sakārtošana un uzlabošana. Jau šobrīd ap izglītības iestādi izveidota jauna sēta, nomainītas ēkas ārdurvis, bet tuvākajā laikā tiks pabeigti darbi pie jaunas signalizācijas un balss apziņošanas sistēmas izveidošanas,” informē Sarmīte Indriksone, piebilstot, ka rekonstrukcijas darbu 2.kārta sāksies janvārī.

Projekta „Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestādes „Sprīdītis” rekonstrukcija” kopējās izmaksas ir vairāk nekā 1 062 000 latu, no tām Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējums ir 879 696 lati. Rekonstrukcijas darbi pilnībā noslēgsies nākamā gada pavasarī, līdz ar to iestādē būs izveidotas jaunas vietas vairāk nekā 50 bērniem.

Projektu līdzfinansē Eiropas Savienība. IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.Saistītās galerijas

Valmierā turpinās pirmsskolas izglītības iestādes „Sprīdītis” rekonstrukcijas darbi


Atslēgvārdi: Valmiera;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv