Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Pašvaldības

Valmieras Dzimtsarakstu nodaļas statistika par pirmo pusgadu

Publicēts 2009-07-07 15:34:22

Samazināt palielināt tekstu

Valmieras Dzimtsarakstu nodaļas apkopotā informācija par pirmo pusgadu liecina, ka līdz šā gada 1.jūlijam pilsētā reģistrēti 150 jaundzimušie, 37 laulības un 176 miršanas gadījumi.

Valmieras Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Rita Viļumsone informē, ka no Valmieras pilsētā reģistrētajām laulībām neviena laulības ceremonija nav notikusi baznīcā. Divos gadījumos laulība reģistrēta pirms 18 gadu vecuma sasniegšanas, bet vienā gadījumā laulība noslēgta ar citu valstu pilsoni. Šogad līdz 1.jūlijam Valmierā 61 laulības reģistrā izdarīta atzīme par laulības šķiršanu.

Rita Viļumsone skaidro, ka no 150 Valmieras pilsētā reģistrētajiem jaundzimušajiem, septiņos gadījumos dzimšana reģistrēta bez ziņām par bērna tēvu, 78 – ar paternitātes atzīšanu, savukārt divos gadījumos, pamatojoties uz tiesas spriedumu, veikta paternitātes noteikšana. Šā gada pirmajā pusgadā Valmieras pilsētā reģistrēti seši adopcijas gadījumi, tajā skaitā divi uz ārzemēm.

Jau ziņots, ka Valmieras Dzimtsarakstu nodaļas apkopotā 2008.gada statistika liecina, ka pilsētā pērn reģistrēts pēdējos gados lielākais jaundzimušo skaits – 340 mazuļi, turklāt pēc daudzu gadu pārtraukuma civilstāvokļa reģistrs tika noslēgts ar pozitīvu demogrāfisko bilanci – dzimušo bija par četriem vairāk nekā reģistrēto miršanas gadījumu.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Valmiera;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv