Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bizness

Valmieras pašvaldības stends Biznesa dienās "Vidzeme 2007"

Publicēts 2007-04-10 13:27:22

Samazināt palielināt tekstu

Uzņēmējdarbības un izglītības izstādē - Biznesa dienās "Vidzeme 2007", kas norisināsies 13. un 14.aprīlī Vidzemes Olimpiskajā centrā, Valmieras pilsētas pašvaldības stendā varēs iegādāties pilsētas suvenīrus, kā arī uzzināt par pašvaldības piedāvātajiem pakalpojumiem.

Ņemot vērā, ka šogad Biznesa dienu laikā Valmierā viesosies plaša Krievijas uzņēmēju un politiķu delegācija, kā arī viesi no Valmieras sadraudzības pilsētām Polijā, Zviedrijā un Igaunijā, pašvaldības stendā būs ieejami materiāli par Valmieras pilsētu, kā arī tiks demonstrēta filma par Valmieru. Savukārt aktuālā informācija par pašvaldību, tās sniegtajiem pakalpojumiem, struktūrvienību darba laikiem u.tml. būs apkopota bukletos.

Biznesa dienas "Vidzeme 2007" organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Valmieras nodaļa sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību. Izstādes laikā bez uzņēmējdarbības un izglītības stendiem pasākuma apmeklētājiem tiks piedāvāta arī plaša kultūras un izlaides programma. Abās izstādes dienās Vidzemes Olimpiskajā centrā darbosies amatnieku sēta, bērnu laukums (zīmēšana, atrakcijas), būs loterijas, kā arī atrakcijas kopā ar "Ežiem", darbosies kafejnīca. Savukārt koncertos izstādes starplaikos uzstāsies bigbends "Valmieras puikas", Liene Šomase, Rūjienas mūzikas skolas kora klase, kā arī ansamblis "Pārgaujas lakstīgalas" u.c. izpildītāji.

Izstāde 13.aprīlī būs atvērta no plkst.10.00 līdz plkst.18.00, savukārt 14.aprīlī no plkst.9.00 līdz 16.00. Ieeja pasākumā pensionāriem, cilvēkiem ar invaliditāti, kā arī skolēnu grupām būs bez maksas. Pārējiem- 50 santīmi.

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Valmiera; Biznesa dienas;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv