Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Izglītība

Valmieras rajona sociālo pedagogu apvienība izsludina zīmēšanas konkursu "Atkarības vielām – NĒ!"

Publicēts 2008-04-04 10:54:41

Samazināt palielināt tekstu

Lai pievērstu uzmanību atkarības vielu kaitīgajai ietekmei uz cilvēka veselību, Valmieras rajona sociālo pedagogu apvienība no 14. līdz 18.aprīlim organizē zīmēšanas konkursu "Atkarības vielām – NĒ!" Valmieras vispārējo izglītības iestāžu skolēniem.

Organizatori aicina 1.-12.klases skolēnus izstrādāt atbilstošas tematikas darbus aplikācijas tehnikā. Vēlamais darba formāts A4 lapa, otrā pusē norādot autora vārdu, uzvārdu, klasi, izglītības iestādes nosaukumu un pedagoga vārdu, uzvārdu.

Konkurss norisināsies trīs kārtās – katra izglītības iestāde rīko atlases konkursu un izvirza desmit labākos darbus katrā klašu grupā konkursa 2.kārtai. Savukārt otrajā kārtā vērtēšanas komisija izvērtē iesniegtos darbus un nosaka godalgotās vietas, bet noslēgumā iecerēts svinīgais pasākums un darbu izstāde.

Darbi vērtēšanai jāiesniedz vai jāiesūta līdz šā gada 30.aprīlim Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā, ar norādi – sociālajai pedagoģei Ivetai Holmai, zīmēšanas konkurss "Atkarības vielām – NĒ!", Zvaigžņu ielā 4, LV-4201, Valmierā. Iesniedzot vai nosūtot darbus, nepieciešams klāt pievienot aizpildītu pieteikuma anketu.

Jāpiebilst, ka konkursa norisi atbalsta Valmieras pilsētas pašvaldība.

Plašāka informācija par konkursu, tā nolikumu un pieteikuma anketu pieejama portālā www.valmiera.lv, sadaļā "Jauniešiem".

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Valmiera; Konkurss;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv