Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Bizness

Vēstniecība Somijā rīko biznesa semināru par uzņēmējdarbību un banku sektoru Baltijas valstīs

Publicēts 2007-04-17 12:44:39

Samazināt palielināt tekstu

Šī gada 17. aprīlī Latvijas vēstniecībā Somijā notiek biznesa seminārs Somijas uzņēmējiem "Uzņēmējdarbība un banku sektors Baltijas valstīs", kuru vēstniecība organizē sadarbībā ar DNB NORD banku.

Tā mērķis ir iepazīstināt Somijas uzņēmējus ar jaunākajām ekonomiskās attīstības tendencēm Baltijas valstīs, sniegt ieskatu par praktisko pieredzi uzņēmējdarbības veikšanai Baltijas valstīs, kā arī informēt par investīciju iespējām Latvijā.

Seminārā, kuru atklāja Latvijas vēstnieks Somijā Einars Semanis, uzstājas LIAA Investīciju piesaistes nodaļas vadītājs Ralfs Dakters, Somijas uzņēmuma Vicus Capital konsultants Risto Hieka (Risto Hiekka), kā arī divi DNB NORD bankas pārstāvji: Vadims Titarenko (Vadimas Titarenko) un Harijs Hansons (Harry Hansson). Pasākumā piedalās vairāk nekā 40 Somijas uzņēmēju, kas pārstāv telekomunikāciju, pārtikas nozares, būvmateriālu ražošanas un citas nozares.

Latvijas un Somijas ekonomiskās attiecības ir ļoti intensīvas, un Somija ir arī viens no nozīmīgākajiem investoriem Latvijā. Savstarpējais tirdzniecības apgrozījums pārsniedz 500 miljonus eiro, bet ar 207 miljoniem latu uzkrāto tiešo investīciju Somija ieņem 6. vietu lielāko investorvalstu vidū.

www.am.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2022 PRCentrs.Lv