Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Valsts aizsardzība un bruņotie spēki

Zemessardze izsludina bērniem un jauniešiem jaunrades konkursu

Publicēts 2011-04-12 11:07:45

Samazināt palielināt tekstu

11.04.2011.

Šī gada 23.augustā Latvijas Republikas Zemessardzei apritēs 20.gadskārta, kuru iecerēts atzīmēt ar dažādiem pasākumiem gan sabiedrībai, gan zemessargiem visā Latvijā. Gadadienas svinību ietvaros, laikā no šī gada 11.aprīļa līdz 15.jūlijam, Zemessardze organizē bērnu un jauniešu jaunrades konkursu „Zemessardzei – 20”.

Konkursā ir aicināti piedalīties bērni un jaunieši vecumā no 7 līdz 18 gadiem. Jaunrades konkursā var piedalīties bērni un jaunieši, kuriem ir saistība, interese un savs viedoklis par Zemessardzi.

Konkursa nolikumā ir noteikts, ka katrs dalībnieks izvēles kārtībā var iesūtīt dzejoli, eseju vai zīmējumu. Konkursa tēmas – „Mans tētis/mamma/brālis/māsa/krusttēvs/krustmāte – zemessargs” un „Es un Zemessardze”.

Iesūtītos darbus vērtēs speciāli izveidota komisija. Vērtēšana notiks trīs vecuma grupās – no 7 līdz 9 gadiem, no 10 līdz 14 gadiem un no 15 līdz 18 gadiem. Konkursa darbi tiks vērtēti gan reģionāli, gan centralizēti.

Noslēguma apbalvošana ir paredzēta šī gada 13.augustā Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā. Labāko darbu autori saņems diplomus un piemiņas balvas. Plānots, ka visi iesūtītie darbi pēc konkursa tiks izlikti publiskai apskatei Latvijas Kara muzejā.

Konkursa mērķis ir veicināt saikni starp sabiedrību un Zemessardzi, rosināt jaunās paaudzes interesi par Zemessardzi, kā arī veicināt bērnu un jauniešu radošo darbu, savas attieksmes un spriedumu veidošanu par Zemessardzi.

Konkursa nolikumu lasiet- http://www.zs.mil.lv/~/media/NBS/PDF/0179_001.ashx

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Atslēgvārdi: Latvijas Kara muzejs; Zemessardze; Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejs;

Saistītās relīzes

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv