Vortāla darbība pārtraukta uz nenoteiktu laiku. Jaunas preses relīzes publicētas netiks.

Mežsaimniecība

Zemkopības ministrija rīko meža stādīšanu Austrumvidzemes mežniecībā

Publicēts 2007-05-17 08:48:33

Samazināt palielināt tekstu

17.maijā, Zemkopības ministrija (ZM) Meža dienu 2007 ietvaros organizē koku stādīšanu valstij piederošajos mežos - akciju sabiedrības "Latvijas valsts meži" Austrumvidzemes mežsaimniecībā. Pasākumā piedalīsies zemkopības ministrs Mārtiņš Roze, ZM valsts sekretāre Dace Lucaua, kā arī daudzi ZM darbinieki.

Pēc kociņu stādīšanas zemkopības ministrs un pasākuma dalībnieki apmeklēs akciju sabiedrības "Latvijas valsts meži" Strenču kokaudzētavu, lai iepazītos ar meža stādmateriāla audzēšanas jaunākajām tehnoloģijām.

Savukārt Meža dienu 2007 centrālais pasākums notiks šā gada 26. maijā Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā. Tā gaitā paredzēta vairāku Zemkopības ministrijas un akciju sabiedrības "Latvijas valsts meži" rīkoto konkursu uzvarētāju apbalvošana, piemēram, konkursa skolu jaunatnei "Mūsu mazais pārgājiens" rezultātu paziņošana un uzvarētāju apbalvošana. Tāpat brīvdabas muzejā notiks arī ZM organizētā un laikraksta "Diena" atbalstītā konkursa "Kas notiek mežā ?" finālspēle.

Meža dienu pasākumi notiek gan Rīgā, gan visos Latvijas reģionos. Meža dienu 2007 norisi koordinē Zemkopības ministrija un tajās piedalās nozares valsts institūcijas, sabiedriskās organizācijas, pašvaldības, kā arī kokrūpniecības uzņēmumi. Meža dienās tiek rīkotas meža stādīšanas, apkārtnes un vēsturisku vietu sakopšanas talkas, notiek izglītojoši semināri, konkursi un izstādes par meža tematiku.

Šogad Latvijā norisinās jau 79. Meža dienas. Meža dienu 2007 devīze ir "Ieelpo mežu".

www.zm.gov.lv

Preses relīzes iesniedzēja kontaktinformācija šobrīd nav pieejama.

Copyright © 2007-2021 PRCentrs.Lv